İkizler ve Yay Burç Uyumu

İkizler ve Yay Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 143 kez okundu.

İkizler burcu ve yay burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve yay uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Yay Burcu Uyumu

İkizler ve yay burçlarının aşk , evlilik ve cinsellik gibi uyumlarının nasıl olacağını tam anlamıyla belirtmek için, her iki burcu da yakinen tanımak gerekir. Ve bunun için her iki tarafın detaylı bir şekilde araştırılıp astrolojik karakter özelliklerini karşılaştırılması gerekir. Öncelik olarak ikizler burcu, tez canlı, kabına sığmayan, dik kafalı, dediğim dedik, sadece kendi inandıkları gibi yaşayan, kuralsız, kendine ait kuralları olan, hayatı sorgulayan felsefik yapılı, düşünceli fakat bunu pek belli etmeyen, sevecen, sıcakkanlı, girdikleri ortamda hemen sevilen, yaptıklarından nadiren pişmanlık duyan, çılgın, ailesine düşkün fakat bağlı olmayan, iki yüzlü, yalan söyleyebilen, profesyonel bir durum kurtarıcısı olan, tatlı diliyle içinden çıkamayacağı bir iş olmayan , kıpır kıpır ama bir o kadar içine kapanık bir karaktere sahiptirler. Bu özelliklerin çoğunu kadınları taşır iken, olumsuz özellikleri erkekler taşımaktadır maalesef.

İkizler erkeği, sadece sevdiği zaman sadık olabilen, çok iyi rol yapabilen, yalandan seviyorum diyebilen, çok çabuk güveninizi kazanan, inatçı, dediğim dedik, başına buyruk yaşayan, hırslı, kindar, kendisine yapılan en ufak şeyi unutmayan, konuşkan, şöhreti seven, adının anılmasından hoşlanan, çapkın, hayalleri olan, aklına koyduğunu mutlaka yapan, tutkulu bir karaktere sahip olup, ilk intiba olarak egoist bir çizgi bıraksalar dahi, uzunca bir zamandan sonra her huyuna rağmen sevilen bireylerdir. İkizler kadını ise, girdikleri ortamda tavırları ve konuşma üslubu ile dikkatleri üzerine çeken, hareketli, lükse meraklı, rahat bir hayatı hedefleyen, yüksek kesimden dostluklar edinen, iletişim yetenekleri oldukça yüksek, inatçı, öz güveni yüksek, tahammülü olmayan, tartışmacı, hakkını çok iyi savunabilen, kısıtlanmaktan ve emir almaktan hiç haz etmeyen, kendi bildiğini okuyan, kararsız ve değişken bir ruh haline sahip olan farklı bireylerdir.

Diğer burcumuz olan yay burcu ise, ikizlere göre daha emin ve kararlıdır. Fakat ikizler gibi hareketli ve dinamik bir yapıları vardır. Bunların dışında yay insanı, kaprisleri olan, çabuk sıkılan, kendine gereksiz bir abartı ile güvenen, içtenlikle gülümseyen, sempatikliği sayesinde çok çabuk dost edinebilen, zeki, işini bilen, iyi bir hakem, olayları doğru yorumlama yeteneği olan, içten içe bir kıskançlığı olan, kurnaz, kendi çıkarlarını önde tutan, deli dolu, eğlenceli, gezmeyi ve eğlenmeyi seven bir yapıdadırlar. Fakat kadını ve erkeği değişkenlik gösterebilir. Yay kadını, içten içe farkında olmadan kıskanç bir mizaca sahiptir. Bunu uzun süre onlarla dost olan bireyler anlayabilir ancak. Verdikleri kararlarda mantıkları daima ön planda olan, çılgın, kabına sığmayan, farklı ruh hallerine sahip fakat bunu yansıtmayan, daima güçlü durmaya çalışan, kimseye karşı zayıf durmama gayesi olan, ortam içinde ilgi odağı olmayı isteyen, beğenilme arzusu yüksek ve flörtöz bir birey iken, yay erkeği cömert, hareketli, doğayı seven, kapalı alana tahammülü olmayan sevecen, duygusal, merhametli, kendi kuralları ile kafasına göre yaşayan, ona göre sadece doğru ve yanlış kavramları vardır. Buna göre hayatının planını yapan ince ruhlu kültürlü bireylerdir.

İkizler ve Yay Aşk Uyumu

Peki, ikizler yay aşk uyumu nasıl ?

İkizler kadını ile yay erkeği partner olurlarsa, aşk uyumları söz konusu olabilir. Her iki burçta özü itibariyle birbirine benzemektedir. Yay erkeğinin kültürlü, cömert ve düşünceli yapısı ikizler kadını için bir avantaj anlamına gelir. Fakat her iki tarafın da aşkının ciddiye dönmesi için, ikizler kadınının özgür ruhununu ve büyük çaplı isteklerini törpülemesi gerekir iken, yay erkeğinin de çekinmeden eleştiri yapma huyunu, zor beğenen tavrını, inatçı tutumunu, kaprislerini ve kavgada haklı çıkma çabalarını biraz törpülemesi gerekir. Eğer bu sağlanır ise, uzun soluklu bir aşk olabilir.

Şayet taraflar ikizler erkeği ile yay kadını olursa, tek bir soru sorulmalıdır? İkizler erkeği yay kadınına aşık mı? Eğer özü itibariyle hayır ise, ilişki kısa sürer. Sadece vakit geçirmek veya eğlenmek için seçilen kısa dönem bir ilişki olur. Eğer cevap evet ise, yay kadını kovsa bile ikizler erkeği gitmez. Zor seven, fakat sevdiği zaman sonuna kadar giden inatçı bir aşık olur. Tüm kalbiyle duygusunu tutkuları ile yaşar. Ve bunu aynı tutku ile hissettirir. Bu konuda müthiş bir partnerdir tabi seviyor ise! Çünkü bunu anlamak çok ama çok zordur. Ancak sarhoşken sorduğunuz sorunun cevabından emin olabilirsiniz. İkizler erkeği işine gelmeyen hiçbir şeyi yapmaz. Ve kendisine çok kolay inandırır. Doğru söylediğini ancak sezgileriniz kuvvetli ise anlayabilirsiniz.

İkizler ve Yay Cinsel Uyumu

Peki, ikizler yay cinsel uyumu nasıl ?

Cinsellik için yaratılmış erkekler arasında ikizler burcu erkeği listede ilk sıralarda bulunmaktadır. Eğer yay burcu kadını ile cinsellikte partner olacak ise, tüm aktifliği ile rolünü oynar. Karşılıklı olarak cinsellik yaşamak onlar için zevk demektir. Bu nedenle minik oyunlar, senaryosu olan beraberlikler vb gibi adımlar ile daima ilişkiye renk katar. Burada yay kadınına pek iş bırakmaz. Tek istedikleri şey ise reddedilmemek. Hatta bu onları sinir küpüne dahi dönüştürebilir. İlişki esnasında iltifatlar ve tahrik edici cümleler duymaktan büyük bir haz alırlar. Yay kadını bunu yaparsa eğer, cinselliğin kalitesini de arttırmış olacaktır.

Taraflar ikizler kadını ile yay erkeği ise durum karşılıklı yaşanan bir serüvene dönüşür. Her iki taraf da bu konuda çekincesi olmayan bir yapıya sahip. Arzularını ayıplamadan birbirine karşı dile getirebilir. Ve bu birleşmenin başlamasında büyük rolü ikizler kadını kapar. Kur, cilve veya bu kategoride ne yer alıyor ise, ilk dokunuşlar, ilk öpücükler, şehvetin ilk kamçılayıcısı ikizler kadını olur.

İkizler ve Yay Evlilik Uyumu

Peki, ikizler yay evlilik uyumu nasıl ?

İkizler erkeği sevmeden evlenmez. Tabi mecbur bırakılmadığı sürece. Ve evlendikleri zaman eşiyle vakit geçirmekten, tatile gitmekten, şakalaşmaktan, sevişmekten zevk alır. Aynı şekilde çocukları ile vakit geçirmekten de. Fakat sorumsuz, hatasını kabul etmeyen, özrü karşıdan bekleyen ve vurdumduymaz tavırları evliliklerinde soruna yol açar. İkizler kadını ile yay erkeğinin evliliği beraber dünya turuna giden, vakitlerinin büyük bir kısmını beraber geçiren, eşten çok dost olan, eğlenmeyi bilen iki iyi çift olurlar. Evlilik uyumları oldukça yüksektir. Her iki tarafın da dikkat etmesi gerekenler aşk uyumları anlatılırken değinilen konular ile birebir aynıdır. Karşılıklı olarak, birbirlerinin karakterlerini anlayıp uyumlu olmaya çalışırlar ise uzun soluklu bir evlilik olmaması için hiçbir neden yoktur. Her iki taraf da çok iyi birer ebeveyn ve sıcakkanlı kişilerdir.

İkizler burcu ve yay burcu uyumu nasıldır ? Peki, ikizler yay uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git