İkizler ve Terazi Burç Uyumu

İkizler ve Terazi Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 89 kez okundu.

İkizler burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve terazi uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Biri ikizler burcunun havalı duruşuna mı kapıldı acaba? Evet, bu terazi burcundan başkası olamaz. Sosyal ortamların tanrıları olan bu iki burcun ilişkisi oldukça hareketli ve sosyetik gözükecektir. Bir de detaylara bakmak lazım.

İkizler ve Terazi Aşk Uyumu

Peki, ikizler terazi aşk uyumu nasıl ?

Flörtlerin efendisi havalı hava grubu ikizlerin her girdiği ortamda dikkat çekmesi olağan kabul edilebilir ve elbette terazi de oldukça dikkat çekicidir. Fakat teraziyi dikkat çekici kılan sürekli flörte açık olması ya da havalı duruşu değil insanın içini ısıtan samimi yapısıdır. Terazi insanı oldukça arkadaş canlısı ve samimi gülüşüyle tabii olarak ikizlerin dikkatini çekecektir. Ama ikizlerin anlaması gereken bir şey var: Terazi flört etmiyor! İkizler için flört etmek nefes almak kadar önemlidir deyip konuyu biraz abartıya kaçırsak da terazi burcu insanı anlık flörtlerden hoşlanmaz. Aslında terazi her ne kadar sosyal bir kişilik olsa da duygularına kulak vermeyi bilen bir insandır ve ikizlerin flörte açık tavırları onun hoşuna gitmeyecektir. Hatta bunu oldukça çocuksu ve sıradan bulabilir.

 

İkizler için terazinin dikkatini çekmenin en iyi ve sağlam yolu ilk önce onun dostluğunu ve tabii olarak güvenini kazanmaktır. İkizler insanı gittiği yerlere teraziyi de davet eder ve teraziyi ilgi odağı haline getirirse, onun gönlünü çok kolay fethedebilir. Terazi burcu insanı da ikizlerin eğlenceli yönüne hitap etmeli anı güzel yaşamalıdır. Bu ritim sağlanabilirse ilişkileri uzun ömürlü olabilecektir. İkizler insanının flörte ara vermesi gerekir. Terazi burcu insanı için tek eşlilik önemlidir ve bu flört dönemi için de geçerlidir. Bu iki burç insanının birbirine daha kolay alışabilmesi için birlikte konser vb. eğlence kültürünün hakim olduğu yerlere gidebilecekleri gibi birbirlerinin arkadaş grubuyla da vakit geçirebilirler. Hem böylece istedikleri sosyalliği yakalamış hem de birbirine alışmış olacaklardır.

İkizler burcu insanı gerçekten çok çabuk sıkılabilen ve karşısındaki insana sanki sürekli arayıştaymış gibi hissettiren bir yapıya sahiptir. Terazi burcunun gönlünü kazanmak isteyen ikizler bu yönüne biraz izahat vermelidir. Çünkü terazi burcu insanı ilgiyi sever ve ilginin kendisinden uzaklaştığını düşündürecek gel-gitli bir aşk ilişkisi onu mutsuz hale getirecektir. Teraziye göre bu ilişkinin sonunu getirebilecek önemli bir faktördür. Bu yüzden ilgi hep olmak zorundadır. Yani bir nevi tek düze duygular teraziyi mutlu ederken ikizleri sıkacaktır fakat bu ilişkinin sağlığı için ikizlerin sıkıldığını belli etmemesi, terazinin ise ikizlerin sıkılmaması için ona arada bir nefes aldırması, kendisini özletmesi ve küçük sürprizlerle ilişkiyi renklendirmesi gerekmektedir. Eğer bu denge sağlanırsa -ki terazi denge insanıdır- ilişkileri birçok insanın şaşıracağı kadar çok uzun ömürlü olacaktır.

İkizler ve Terazi Evlilik Uyumu

Peki, ikizler terazi evlilik uyumu nasıl ?

Biri ikizlere evlilik mi dedi? İkizler koşarak kaçar, buna emin olabilirsiniz. Flörtlerin efendisinin aklından geçen en son şeydir evlilik. Ona göre hayat eğlenceli bir maratondur ve ikizlerin niyeti asla durup dinlenmek değildir. Böyle bir insan evliliğe sıcak bakabilir mi? Tabii hayır. Terazi burcu insanı ise aileyi sever. Hiç değilse küçük sevimli bir yuvanın özlemini çeker içten içe. Dolayısıyla evliliğe ilk günden razı olmasa da ikizler insanı kadar soğuk bakmayacaktır. İkizler burcu insanı özgürlükten çok hoşlanır. Ona göre evlilik pranga takmak kadar kötüdür. Terazi burcu için ise evlilik uyumdur, düzendir.

Terazi her ne kadar eğlenceli biri olsa da bir müddet sonra ciddiyet isteyecektir. Eğer ikizler insanı karşısındakine aşkla bağlanmayı başarabilirse -anlık duyguların yerini sadakat alırsa- terazi burcunu kaybetmemek için evliliğe kendisini ısındırmaya çalışacaktır. Ama şunu bilmenizi isterim ki bu istekte her ne kadar samimi olursa olsun onu kesinlikle sıkmayın. Çünkü onun zorunlu olan her şeyden uzaklaşma eğilimi vardır ve evliliği zorunluluk olarak görmemelidir. Akışta kalmalı ve onun isteklerinin sesine kulak verebilmesi için ona destek olmalısınız. Sonrasında onun nikah masasına nasıl oturduğunu zevkle izleyin. Biraz çılgın bir ruh haline sahip ikizler burcu insanı düğününü kır gibi kapalı olmayan bir mekanda yapmak isteyecektir.

Terazi burcu insanı da sosyal ortamları sevdiğinden ikizlerin bu isteği onu cezbeder. İkizler burcu insanı elektronik eşyalara ve teknolojiye son derece düşkündür. Bu yönleri ev ortamına da yansıyacak, evini teknolojiye uygun döşemek isteyecektir. Terazi burcu insanı ise daha duygusal ve içsel olandan hoşlanır. Sadelik ilgisini çektiğinden ikizlerin bu teknoloji merakı onu çok cezbetmeyebilir. Terazi birlikte romantik filmler izlemek ya da müzik eşliğinde hoş vakit geçirmek şartıyla kabul edebilir bu isteği. Bu tür küçük farklılıklar hoş görüyle uzlaşmaya yatırılırsa evlilikleri de flörtleri gibi uzun ömürlü olabilir.

İkizler ve Terazi Cinsel Uyumu

Peki, ikizler terazi cinsel uyumu nasıl ?

Tek bir partnere bağlı kalmayı sevmeyen ikizler insanı anlık heveslerle hareket eder ve bu durum terazinin hiç hoşuna gitmez. Terazi insanı için duygular olmazsa olmazdır. Terazi çok da cinsellik odaklı hareket eden bir burç değildir ne yazık ki. Onun cinselliğe olan isteği ancak partneriyle aralarında aşk duygusu söz konusu ile mümkün olacaktır. İkizler insanı kadar anlık hareket etmeyen terazi insanı için mahremiyet oldukça önemlidir ve yeniliğe ikizler insanı kadar açık değildir. İkizlerin bu durumda yapması gereken şey aslında oldukça basit:

Terazinin rahat olmasını sağlamak için sadece onunla bu tür paylaşımlarda bulunmak-arayışta olmamak- ve işleri gizemli hale getirmek. Mesela evin içerisine küçük notlar bırakıp terazinin bulmasını istemek, teraziyi oldukça etkileyecektir. Duygusal bir yaklaşım biçimi de terazinin aradaki duvarları yıkmasını sağlayacaktır. İkizler insanı dobralıktan yana olsa da terazinin özgüveninin kırılganlığını hesaba katarak eleştirel bir yaklaşım sergilememelidir. Zira terazi aşık olduğu ikizlerle paylaşacağı cinsellikte uyum arayacak ve partnerini mutlu etmek isteyecektir. İkizlerin eleştirel yaklaşımı terazinin geri çekilmesine neden olacaktır. Nitekim, ikizlerin her ne kadar eğlence anlayışı uçlarda olsa da teraziye duygularıyla yaklaşması gerekecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git