İkizler ve Oğlak Burç Uyumu

İkizler ve Oğlak Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

İkizler burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Genel olarak hava grubuna mensup ikizler burcu ile toprak grubuna mensup oğlak burcunun ilişkisi kimi zaman sakin, kimi zaman da oldukça aşk dolu bir ilişki olabilir. İkizler genelde dengesiz bir burç olarak anılır, ancak bu durumdan sıkıldığında, oğlak burcuna kendini teslim edebilir. Oğlak burcu, ömrü boyunca ikizler ile zor bir ilişki yaşayacağını bilmelidir. Oğlak burcu toprak grubuna mensup olmasından dolayı kararlı ve istikrarlı olmak önemlidir. Ayrıca oğlak, disiplini ve çalışma hayatını sever, iş hayatında her daim istikrarlı ve disiplinli olmasını da sever.

İkizler ise çoğu zaman gerçekçilikten uzak bir ortam yaşar. O uçarılıklarıyla oğlağı çok sıkabilir. Sosyal ve kültürel konular da ikizler için çok önemlidir. Bunun aksine, oğlak burcu ise kafa dinlemeyi yani sakinliği sever. İkizler, arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. Ancak oğlak burcu evde takılmayı sever. İki burç da birbirlerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki mutlu bir sonla tamamlanabilir. Genel anlamda, oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zordur. İkizler burcunun çift karakterli olması, oğlak burcunu zorlayacaktır.

Bu durum oğlak burcunu çoğu zaman rahatsız eder ve kaçmasına neden olabilir. Bu yüzden iki tarafın da uzun soluklu bir ilişki yaşayabilmeleri adına otokontrollerini sağlamaları gerekmektedir. Oğlak bir duruma kızdığı zaman asla geri dönüşü olmaz. İkizler burcu ise hayatı hiçbir zaman ciddiye almaz ve problemlerinden kaçmaya çalışır. Genelde iki taraf arasında kavga yaşandığında geri çekilen taraf ikizler olacaktır. Ancak ikizler sustuğu vakit oğlak sakinleşecek ve kırdığı ikizler burcunun hemen kalbini almaya çalışacaktır. Uzun bir birliktelik için ikizlerin her zaman sabırlı olması ve oğlak burcunun güvenini kazanması gerekmektedir. İkizler burcu bir oraya bir buraya koşturmaktan hoşlanır, arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmekten çok büyük keyif alır. Oğlak burcunun ona ayak uydurması, ikizler burcunun ona daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.

İkizler ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, ikizler oğlak aşk uyumu nasıl ?

İkizler ve oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler daima sevimli, dışa dönük, konuşkan ve zekidir. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Oğlak burcu aynı zamanda çok fedakardır ve aşık olduğunda sevdiği için yapmayacağı şey yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Oğlak aşık olunca sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır. Oğlak çok güvenilir biridir ve ikizlerin ihtiyaç duyduğu güven ve sadakat duygusunu davranışlarıyla tatmin eder. Oğlak, sabırlı ve güçlüdür. O, para kazanmaktan ve biriktirmekten iyi anlar. Toprak grubu burçları, sorumluluk sahibidir ve sorumluluklarını her zaman yerine getirir. Uçarı olan ikizleri, oğlak burcunun karamsar ve gerçekçi tutum sergilemesi biraz sıkabilir. Bu durumda hayattan zevk alamaz hale gelir ve bunalıma sürüklenebilir.

İkizler, özgürlüğüne düşkün bir burç olarak oğlak burcunun kıskançlığından özgürlüğünün kısıtlanmış olduğunu hisseder ve mutsuz olur. Eğer ikizler ve oğlak arasındaki aşk yeterince kuvvetliyse bu ilişki uzun solukta devam edebilir. Aksi taktirde zor bir ilişki olacaktır. Oğlak kendine özel kişiliği ile ikizler burcunun gönlünü fethedebilir. Oğlak burcu kadınının özgüvenli oluşu, karakterlerinin kendine özgü ve oturaklı olması onu diğer kadınlardan farklı kılmıştır. Aşk hayatında, bu iki burç kalpleri sıcak ve sevdiklerine oldukça sadakatlidirler. Aşk hayatında birlikte oldukları kişilerle gayet iyi bir ilişki sürecine girmektedir. İki burcun aşk uyumu, genel itibariyle bazen iyiyken bazen de kötü bir durum sergileyebilir. Değişken hallere tahammül tolaransları farklı olduğundan birbirleri ile uyumları da gayet zordur. Bu iki burcun uyumsuz halleri onlar için iyi bir ilişki gerçekleştiremez.

İkizler ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, ikizler oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Evlilikte oğlak her zaman koruyucudur, yenilikten çok hoşlanmaz, bir olaya veya duruma hemen adapte olamaz. Oğlak, geleneklerine bağlıdır. Evlendikleri zaman, ikizler ve oğlak arasında zaman içerisinde tartışmalar başlar ve büyür. Hatta tartışmalar önüne geçilemez bir hale bile gelebilir. Böyle bir durumda bu iki kişinin evlilik hayatı bir hayli zorlayıcı olur. Hareketli, özgürlüğüne düşkün ikizler burcu oğlak burcunu çok etkileyebilir ama ondan oğlak gibi ciddi ve duygusal olmasını bekleyemezsin, çünkü asla öyle birisini bulamazsın. Oğlak burcunun sahiplenme ve kıskanç yapısı yüzünden ikizler biraz bunaltabilir. Böyle bir evlilikte sadece oğlak burcu mutlu olabilir.


İkizler ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, ikizler oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Cinselliğe gelince, ikizler burcu cinsel hayatında kendisini çok iyi ifade eder. İkizler duygusallıktan hoşlanıyor gibi görünür. Ancak oğlak için hayatın vazgeçilmez unsuru cinselliktir. Aşk ilişkisinde de romantizmden çok fiziksel hazlara önem verir. Bu konuda oğlak partnerinden ne istediğini bilir ve partnerinin de cinselliğe yaklaşımı ile yakından ilgilenir. Oğlak ikizlerin fiziksel özelliklerine dikkat eder. Giyim şekli ve hoş bir koku ile dahi tahrik olabilir. Oğlak ve ikizler burcu, cinsel olarak çok güzel bir ikili olabilir. Oğlak cinsel ilişkisinde karşı tarafın baskıcı olmasını istemez. İkizler karşı tarafa da söz hakkı tanımak ister. Hava grubu burçlarının tamamı bu konuda oğlak gibi düşünür. Dolayısıyla oğlak ve ikizler uyumlu cinsel birliktelik yaşayabilir.

İkizler değişikliğe meraklı olduğu için aşk ve seks konusunda hiç bir şeye kolay kolay şaşırmaz. Ancak ikizler her zaman hislerinden çok mantığıyla hareket etme eğilimindedir. Bu nedenle ikizler ile güzel bir cinsel birliktelik yaşamak için, onu aşka hazırlamak gerekmektedir. Yani onu monoton veya sıkıcı olmayacağınız konusunda ikna etmelisiniz. Çünkü, monotonluk onu en çok sıkan şeylerin başında gelir. Yenilik ve sürpriz yapmak konusunda becerikliyseniz ikizler insanını büyüleyebilir ve baştan çıkarabilirsiniz. Oğlak, sevgilisinin aynı zamanda dostu ve sırdaşı da olmak ister. Seks açısından her iki taraf da tutkuludur, fakat duygusal yönden oğlak burcun daha ağır basar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git