İkizler ve Koç Burç Uyumu

İkizler ve Koç Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 601 kez okundu.

İkizler burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Koç Burcu Uyumu

İkizler burcunun heyecanlı yapısı koç burcu ile mutlaka uyum gösterecek ve koç ile birbirini tamamlayan bir ilişki olacaktır. Bu iki burç farklı yapılarda olsa da ortak çok fazla noktada birleşecek ve iyi bir ilişki sağlamış olacaklardır. İkizler burcunun sempatik yapısı koç burcunun daha sakin olan yapısına göre daha renkli olacak ve ilişkiye renk katacaktır. İkizler burcu oldukça sosyal ve renklidir. Koç burcunun da onu anlaması ve ona uyum sağlaması gerekir. İkizler burcu koç burcuyla ilgili sürekli tespitler yapacak ve sürekli koç burcu hakkında düşünmeden kelimelerini savurabileceklerdir.

İkizler burcu hızlı bir hayata sahiptir. Oldukça aktif ve hızlı olan bu burçların hayatında uzun süreli bir ilişkiye çok fazla yer yoktur. Bunun nedeni ise genel olarak karşısındaki kişinin sevilmediğini düşünüp ilişkiyi bitirmesi olacaktır. İkizler burcu duygularını göstermekte biraz zorlanabilir. Genellikle dikkat çeken ve çekici kişiler oldukları için üzerilerinde her zaman bir ilgi vardır. Koç burcu daha en başından onun bu dikkat çekiciliğinden etkilenecektir. Eğlenceli ve dışa dönük bir karakteri olan koç burcu, ikizler burcunun en iyi anlaşacağı burçlardan biridir. Koç burcu bu ilişkiyi ateşleyici özelliği ile ön planda olur. İlk tekliflerin çoğunlukla koç burcundan çıkması gerekir. Bir yemeğe, sinemaya gidilecek ya da çıkma teklifi edilecekse bunları başlatan mutlaka koç burcu olmalıdır.

İkizler ve Koç Aşk Uyumu

Peki, ikizler koç aşk uyumu nasıl ?

İkizler entelektüel zevklere sahiptir. Onun bu yapısı, güçlü zevkleri olan koç burcunu çok fazla etkileyecektir. Çünkü koç burcu kaliteli ve güzel olan her şeyden çok hoşlanır. Bu nedenle ikizler burcundan etkilenmesi de çok uzun zaman almayacaktır. İkizlerin ağzından kelimeler rahatlıkla dökülür ve tam yerini bulur. Bazen ikizlerin, koç burcunun halkla ilişkilerini üstlendiğini görebiliriz. Yeni fikirler bu ilişkide hiç eksik olmayacaktır, bu fikirleri değerlendirin. Birbirlerinden farklı gibi olsa da bu iki burç, ortaya eğlenceli ve muhteşem bir ilişki çıkarabilirler. İkizler ve koç burcu ikilisi aralarındaki tutkuyu dile getirirse ortaya daha romantik bir ilişki çıkacaktır.

İkizler burcunu kadını ile koç burcu erkeğinin uyumu ve mutluluğu yakalaması pek de zor değildir. Çünkü bu iki burcun oldukça fazla ortak yönleri vardır. Koç erkeği ve ikizler kadını hareketli ve enerjik bir yapıya sahip oldukları için birbirlerine ayak uydurmakta pek zorlanmazlar. Koç erkeği bazı zamanlar ikizler kadınını anlamakta zorluk çekebilir, çünkü ikizler kadını sürekli olarak değişim içindedir. Eğer ki bu sorunu aşarlarsa uzun ve mutlu bir ilişki yaşayabilirler. Koç erkeği taşıdığı bağlılık özelliği ile ikizler burcu kadınına kendini tamamen adar. Bu bağlılık sadakat ve vefa duygularını arttırdığı için iki burç arasındaki aşk uzun soluklu olacaktır. Evliliğe saygı duyan ikizler kadını bulduğu sadakat karşısında hayatının aşkına sahip çıkacaktır.

Koç erkeğinin evde zaman geçirme ve kalabalıktan uzak kalma isteği nedeniyle çılgın partiler yerine romantizm yaşamayı tercih edecekler. İkizler burcu erkeği ile koç burcu kadını aralarında kısa süreli bir ilişki yaşarlarsa bu ilişkilerinde unutulmaz anlar yaşayacaklardır. Doğruları direkt olarak söylemeyi seven koç burcu kadını ile duygusal yönü baskın olan ikizler burcu erkeği arasında fırtınalı bir aşk olur. Koç burcu kadını asla sıradanlığı sevmez. İlk başlarda birbirlerine karşı olan tutumları ve iki burcun da macera severliği çok fazla hoş vakit geçirmelerine neden olacaktır. Ancak bu iki burç uzun süreli ilişki yaşadıklarında bazı problemlerle karşı karşıya gelebilirler. Özellikle de koç burcu kadınının devamlı olarak lider olma isteği ikizler burcu erkeğini sıkabilir.

Aynı çizgiyi yakaladıklarında tutkulu birer aşık olan bu iki burç arasında küçük kavgaların sık yaşanmasının sebebi de dobra dobra olan koç burcu kadınıdır. Ancak yine de bu iki burç aralarında bir uyum yakalayabilirler. Her iki burç da sosyal kişiler oldukları için birlikte çok iyi bir çift olabilirler. Koç burcu liderliği simgeleyen bir burçtur ve gerek aşk yaşamında gerek iş hayatındaki ilişkilerinde ipleri hep elinde tutmak isterler. İkizler burcu sıkıldığını hissettiği anda kaçabilir. Bu nedenle koç burcunu ipleri biraz serbest bırakması gerekir. Her iki burç da hareketli ve enerjik kişiler oldukları için hayatlarına birçok aktivite sığdırabilirler.

İkizler ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, ikizler koç evlilik uyumu nasıl ?

İkizler ve koç burcu birbirini anlama sorununu çözerlerse evliliklerinde de mutlu ve uzun bir ilişki yaşayacaklardır. İkizler burcu gördüğü muameleden dolayı kin tutmadığı için bu ilişki uzun vadeli sorunlar yaratmayıp problemler çıkarmayacaktır. Bu ilişkinin ve burçlarının uyumu oldukça fazla görünüyor. Eğer bu iki çift birbirini bulduysa mutlaka bırakmamalı ve uzun soluklu bir şekilde ilişkilerini sürdürmeye çalışmalıdır. Bütün zorlukları atlatmak için çaba harcarlarsa bu ikilinin evlilikleri muhteşem olacaktır.

İkizler ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, ikizler koç cinsel uyumu nasıl ?

Yatakta anlık yaşayan bu iki burcun daha sakin olmaları gerekir. Aceleci olmaktan kaçınıp biraz daha yavaş şekilde kendinize zaman ayırmayı aklınızdan çıkarmayın. Koç burcunun yatakta çok fazla ateşli ve aktif olması ikizleri fazlaca çekecektir. İkizler burcu koç burcunun bu ateşli dünyasına ayak uydurmalı ve onun istediklerini yerine getirmelidir. İkizler burcu erkeği ile koç burcu kadınının en büyük ortak noktası da heyecan ve değişik tutkulardır. Bu heyecan tutkusu sosyal hayatta renkli bir ilişkiye zemin hazırlayacağı gibi cinsel yaşamda da aksiyonu hiç düşürmez. Bu ilişki oldukça ateşli ve eğlenceli olacak, uzun soluklu olarak güzel bir birliktelik yakalayabilecekler. Cinsel yaşamları bu iki burcu birbirine bağlayacak şekilde ateşli ve her zaman yeniliğe açıktır.

İkizler burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, ikizler koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git