İkizler ve Boğa Burç Uyumu

İkizler ve Boğa Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

İkizler burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

İkizlerin uçarılığını boğa burcunun sabit fikirli birini bir kenara bırakırsak e ayrıca iki zıt kutbun birbirini çektiğini düşünürsek ilişkiniz imkansız değildir. Boğa burcu bu ilişkide daha oturaklı, daha sakin, inatçı ve egosu yüksek bir burçtur. İkizler burcu ise egosu çok yüksek olmayan daha hareketli ve daha eğlenceli bir burçtur. Her ikisi de birbirlerine ayak uydurabilir ise boğa ve ikizler uzun süreli bir birliktelik yaşayabilir. Boğa ikizlerin eğlenceli hayatına, ikizlerde boğa burcunun ev hayatını alışabilirse gayet güzel bir birliktelikleri olur. Boğa ve ikizler aşk hayatında birbirlerine bu noktada uyum sağlamalılar. Aksi takdirde uzun süreli bir birliktelik yaşayamazlar. Çünkü birisi evcimen, diğeri ise çok sosyal bir burçtur. Bu noktada anlaşabilirler ise ilişkileri eğlenceli bir ilişkiye dönüşebilir. İkizler burcu zeki ve hazır cevap bir burçtur. Entelektüel ve sosyal yapısı ile boğa burcunun etkilemeyi başarır. Boğa burcu pratik zekası ve bilgi dolu olmasıyla ikizler burcunu kendine çekecektir.

Hayat tarzları birbirlerinden çok farklı olan bu iki burcun aşk ilişkileri birbirlerinden ne kadar etkilendiklerine bağlıdır. Düşünceli, ilgili olan boğa burcu aynı zamanda olaylara bakış açısı açısından oldukça dikkatlidir. Bir işi yapmadan önce çok fazla düşünür de oldukça tedbirlidir. İkizler burcu ise her zaman kafasına ne eserse onu yapar. Aslında bu ilişkilerindeki temel problemi oluşturur. Ancak ilişkilerde iki aynı düşüncede olan kişinin uyumlu bir birliktelik yaşaması oldukça zordur. Bu yüzden ikizler burcu kendi gibi olan biriyle birlikte olmaktan sıkılacağı için boğa burcu ile birlikte mutlu yakalayabilir ve ilişkilerini evliliğe taşıyabilirler. Ancak yine de boğa burcunun daha fazla tedbirli olması ve ikizler elinde tutması gerekmektedir. Yani boğa burcunun bu ilişkide her zaman daha fazla fedakar taraf olması kaçınılmazdır. Aksi takdirde mutlu bir birliktelik imkansızdır. Boğa ilişkiye başlamadan önce mutlaka ilişkiyi gözden geçirmelidir.

İkizler ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, ikizler boğa aşk uyumu nasıl ?

Boğa burcunun sakin yapısına nazaran oldukça otoriter bir yapısı vardır. İkizler burcu ise aşk hayatında sorunlara daha çok çabuk çözüm üretebilen bir burçtur. Ancak ikizler burcu bu ilişkide sürekli çocukça tavırlar ve aşırı ilgi beklemesi ile boğa burcunu oldukça sıkacaktır. Bu noktada ilişkilerinde sıkıntılar yaşanabilir. Aslında bu iki burcun çok fazla ortak özellikleri olsa da farklı yönleri daha ağır basar. Bu yüzden bu ikili hem aşk hayatında hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar. Boğa burcu ile ikizler burcunun ilişki yaşaması iki tarafın da yıpranmasına sebep olabilir. Boğa burcu ve ikizler burcunun birbirlerine tamamen zıt karaktere sahip olması ilişkiyi zaman zaman zora sokacaktır. Boğa burcu aşırı inatçı bir yapıya sahiptir. İkizler burcu ise oldukça neşeli bir yapıya sahiptir. Bu da ikilinin zor anlar yaşamasına sebep olabilir. Boğa burcu toprak grubuna mensuptur, ikizler burcu grubuna mensup bir burçtur. Bu iki burç farklı elementlerin guruplarına dahildir. Yani bu ikilinin birlikteliğim zıtlıkların uyumu veya benzerliklerin uyumu olabilir. Ancak zaman zaman birbirlerinden kalacaklardır. Yani bu ilişkiyi olacak ya da olmayacaktır.

Bu ikilinin beraber bir aşk yaşaması için birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde birbirlerine hiç çekici gelmeyeceklerdir. Boğa burcu her zaman ne istediğini bilir ve karşısındaki partnerinden de aynı şeyi bekler. İkizler burcu da aynı şeyi yapabilir ise yani hayatta ne istediğini bilir ise, bu ilişki için umut var diyebiliriz. Boğanın sabit yapınız ikizler burcu insanını zorlayabilir. Eğer sürekli dışarıda farklı mekanlarda dolaşmayı öğrenirseniz ikizler burcu ile gayet mutlu evlilik hayatı kurabilirsiniz. İkizler burcu aşk hayatında değişken bir yapıya sahiptir. Boğa burcu ise hareketli olmayı ve disiplinsiz yaşamayı asla sevmem. Bu yüzden bu iki burç ilişkiye başladığında ilişki oldukça tartışmalı ve sorunlu geçecektir. Bu yüzden kısa sürede birbirlerinden ayrılmalarına neden olacaktır. Uzun süreli bir birliktelik ve aşk yaşamaları imkansız denilebilecek kadar azdır.

İkizler ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, ikizler boğa evlilik uyumu nasıl ?

Evlilik hayatlarında boğa ve ikizler arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler değişken yapısı nedeniyle sürekli farklı bir yapıda kendini gösterebilir. Yani onunla anlaşılması biraz zordur. İkizler burcunun duygularının gerçek olup olmadığını anlaması konusunda boğa burcunun çok sabırlı olması gerekir. Boğa burcu daima sakin ve güvende olmaya ihtiyacı olan bir insandır. Bu noktada ikizler ona bu konuda yeterli gelmeyebilir. Hatta çoğu zaman birbirlerini anlamakta zorluk çekebilirler. Bu evlilikte ikizleri evde tutmak biraz zor olacaktır. İkizler ev hayatında ve dışarıda yerinde duramayan ve sürekli farklı alanlara ilgi duyan bir karakterdir. Bu nedenle boğa burcunun ikizler ile uyum göstermesi zorlaşacaktır.

Boğa kendini evinde rahat ve güvende hissederken, ikizler sürekli dolaşma ve farklı mekanlarda bulunma ihtiyacı hisseder. Eğer mutlu bir ilişkiniz olsun istiyorsanız, çevrenizde yeni dostlar edinmeli, yeni konularla ilgilenmelisiniz. Aksi halde ikizler kişisinin hareketliliği sizi yorabilir ve evliliğiniz uzun soluklu olmaz. İkizlerin hareketli ve enerjik yapısına uyum sağlayamayan boğa için evlilik hayatı gerçekten zorlayıcı olacaktır. Evliliklerinde uzun süreli birliktelik ve aşk yaşamaları imkansız denebilecek kadar azdır. Bu ikili hayatta kolay kolay anlaşamaz, aralarında hep bir sürtüşme olur. Eğer bir ilişkiye başla evlilik yaşarlarsa bunun sonu daima mutsuzluk olacaktır. Birbirlerini anlamaktan her zaman zorluk çekebilirler. Evlilik hayatı da olsa boğa burcu daima ikizlere uyum sağlamakta zorlanacaktır.

İkizler ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, ikizler boğa cinsel uyumu nasıl ?

Cinsel anlamda ise bu iki burç seksüel yönden de birbirlerine yeterli gelmez. Boğa arzulu ve duygusaldır. Boğanın hayatı cinsel yaşama odaklıdır diyebiliriz. İkizler ise hareketli ve uçarıdır. Bu ilişki uzun vadede uygun ve uyumlu bir ilişki olmayacaktır.

İkizler burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Peki, ikizler boğa uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git