İkizler ve Aslan Burç Uyumu

İkizler ve Aslan Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 106 kez okundu.

İkizler burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve aslan uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Son derece şansı açık olan aslan burçları aynı zamanda oldukça da güçlü olan yapısı ile adeta ikizler burcuna benzemektedir. Aslan burcunun en güzel özelliklerinden bir tanesi karşılarına çıkan engeller ile dibine kadar savaşıp kazanmayı elde etmelidir. Bu sebepten dolayı her zaman dik durmasını çok iyi bilirler ve etrafta en çok dikkatleri üzerilerinde toplayan kişi olmayı başarırlar. İkizler burcu ise yanar döner olan ikili karakteri ile dikkatleri üzerilerinde toparla maktadırlar.

Fakat bu burca sahip olan kişiler ne kadar değişken bir özellikte olursa olsun her zaman ilgi odağı olmayı da mükemmel bir şekilde yakalamayı başarırlar. Oldukça akıllı bir yapıya sahip olan ikizler insanı aynı zamanda macera neredeyse o orada bir hareket sergilemektedir. Kısaca bu iki farklı burcu karşılaştırdığımız vakit oldukça güzel bir uyum elde etmek mümkündür. Fakat bu uyumlar da dibe indiğimizde değişmeler tabi ki de yakalamaktayız. Şimdi bunları hep beraber dikkatli bir şekilde inceleyelim.

İkizler ve Aslan Aşk Uyumu

Peki, ikizler aslan aşk uyumu nasıl ?

Bu ikili oldukça neşe dolu bir karaktere sahip olduklarından dolayı beraberken kolay kolay sıkılmayacaklardır. Çünkü her ikisi de hayatın tadını nasıl daha güzel bir şekilde geçirebilir bunun peşindedir. Bu açıdan bakıldığı zaman mükemmel bir uyumu birbirlerinde fark edebileceklerdir. Bu ikili aynı zamanda bakıldığı zaman kendilerinde bazı şeyleri her zaman eksik hisseden bir ikilidir. Bu eksikleri ise her zaman bir yerlerde arama peşindesindir. İşte ikizler burcuna sahip olan bir kişi ve aslan burcuna sahip olan bir kişi birbirini fark ettiği zaman, adeta bünyesinde yer alan eksiklerin tamamlanmış olduğunu fark edecektir. Böylece enerjisi daha da artacaktır. Aynı zaman bu iki farklı burcun bir araya gelmesi onların kısmetinin açılmasını sağlayacaktır.

Birbirlerine şans getiren bir ikili olacaklar dememiz son derece doğru olacaktır. İkizler ve aslan her ilişkide olduğu gibi bu ilişkilerinde de tabi ki ara ara tartışmalara sahip olacaklardır. Fakat ikisi arasındaki çekim o kadar farklı olacaktır ki, her tartışmada karşılıklı oturup sorunu rahatlık ile çözebilmeyi başarabileceklerdir. Zeki olan aslan burcu ve son derece enerjik olan ikizler burcu bir araya geldiği zaman karşılıklı olarak birbirlerini etkilemeyi başaracaklardır. Hal böyle olunca bu ikili birbirini her geçen gün daha da çok çekmeyi başaracaktır. Buda doğal olarak ikizler burcu ve aslan burcu arasındaki aşkın gün geçtikçe alev alması demektir.

Bu ikili bize sorarsanız eğer ki, daha birbirlerini buldukları ilk andan itibaren birbirlerine sıkı sıkı sarıl malıdırlar. Belki şuan ne dediğimizi tam bilmeyeceksiniz ama emin olun ki birbirinizin farkına vardığınız vakit neden bahsetmek istediğimizi ancak o zaman anlayıp bize hak vereceksiniz. Siz sevgili ikizler ve sevgili aslan birlikte olmanız mutluluk, şans ve renkli günler demektir, bunu aklınızdan sakın ama sakın çıkarmayın. Sizin beraber olamamanız için hiçbir engel yoktur. Sizi bozacak bir engelde yoktur. Bu aşk 100 üzerinden dibine kadar 90 puan almayı başarır…

İkizler ve Aslan Evlilik Uyumu

Peki, ikizler aslan evlilik uyumu nasıl ?

Her zaman güçlü olan ve yıkılmaz olan aslanlar evlerine sonuna kadar bakan ve ailesini aç bırakmayacak olan kişilerdir. İkizler burcu da ne kadar değişik hareketler gösterse dahi onlarda yer alan şeytan tüyü ile her şeyi en güzel şekilde yapmayı başarabilen kişilerdir. Aslında baktığımızda çok detay incelersek ikizler ve aslanın birbirlerine çok ama çok benzediğini görürüz. Bu yüzden dolayı bu ikilinin gerek aşk gerekse evlilikleri mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Her insanın evlilikten beklentileri oldukça farklıdır. Özellikle birbirlerinden beklentisi çok farklı olan kişiler bir evlilik geçirdikleri esnada birbirlerini anlamayarak evliliğe son vermektedir.

Fakat kısaca incelediğimiz zaman ikizler burcuna sahip olan bir kişi ile aslan burcuna sahip olan bir kişi evlilik hakkındaki düşüncelerinin ve evlilikle ilgili beklentilerinin hemen hemen aynı olduğunu görürüz. Buda onların bir evlilik yapmaları sonucu mükemmel bir uyumu elde etmelerini sağlayacaktır. Çok güzel bir yuvayı kurabilecek olan bu ikili, mutluluklarını ilerleyen zamanlarda çocuklarına da yansıtacak ve evlerinde huzuru sağlayabileceklerdir. Evlilik esnasındaki mutluluklarına sadece kendileri değil aynı zamanda çevrelerinde yer alan akraba ve dostları da şahit olarak bu ikilinin uyumuna gıpta bile bakacaktır. Bizden size tavsiye siz kesinlikle bir yuva kurup evlenmelisiniz.

İkizler ve Aslan Cinsel Uyumu

Peki, ikizler aslan cinsel uyumu nasıl ?

İkizler burcu sahip olan kişiler hayatları boyunca her zaman heyecanın peşinden koşmayı sevmektedirler. İşte bu özelliklerini de yatakta da göstermeye bayılırlar. Baktığımız zaman aslan burcuna sahip olan kişilerinde oldukça heyecan sevici bir halinin olduğunu rahatlık ile görebiliriz. Hal böyle olunca yatak içerisinde ikizlerin heyecanını fark eden aslanlar, ikizler burcuna sahip olan kişiyi bu esnada kendisine daha yakın hissedecektir. Böylece aralarındaki tutku tavan yapacaktır. Sadece bu açıdan baktığımız zaman bile bu ikili cinsel yaşantıdan son derece uyumu elde ettiklerini söylemek mümkündür.

Aynı zamanda ikizler burcuna sahip olan kişi yatakta son derece uyumlu bir hal sergilediğinden dolayı aslanın isteklerine ve hareketlerine rahatlık ile uyum sağlamayı başaracaktır. Hal böyle olunca ikili arasında yer alan bu mükemmel uyum bir kez daha kendisini belli edecektir. Yani gerek aşk gerekse evlilikte mükemmel bir uyumu elde etmeyi başaracak olan ikizler burcu ve aslan burcu, cinsel hayatta da güzel bir uyum kazanmayı sağlayabilecektir. Bu yüzden dolayı bu ikili için son olarak söyleyeceğimiz tek şey, birbirlerini bulmuşken asla kaybetmemeleri olacaktır. Şanslı çift size şimdiden mutluluklar dileriz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git