İkizler ve Akrep Burç Uyumu

İkizler ve Akrep Burç Uyumu
16 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 105 kez okundu.

İkizler burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve akrep uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

İkizler burcu, her zaman çapkınlık ve hovardalıklarıyla bilinir. Ancak ikizler ile akrep burcu uyumlu bir birliktelik yaşayabilirler. İkizler burcu göz çapkınlıklarından hoşlanır ancak akrep burcu için genelde ilişkileri tek gecelik kapsamdadır. Özellikle akrep burcu erkekleri için her zaman partnerine bağlı kalması çok basit değildir. Öncelikle ikizler burcu akrep burcunun ihtiyacı olan güven ve sadakati sağlayabilirse, akrep burcu da ona bunun karşılığını çok fazlasıyla verecektir. Akrep burcu güvenli bir ilişkiye kendisini bağlarsa, asla 3. Kişileri hayatına sokmaz. Akrep aşık olduğunda sevdiğine tüm içtenlikle bağlıdır. Ancak aşık olmadığında onun gözünün dışarıda olmasını engellemek oldukça zordur. Eğer ikizler akrebi elinde tutmak istiyorsa, ikizler aşk hayatında ve cinsel hayatında mutlaka tüm hünerlerini sergilemelidir. İkizler burcunun tüm oyunları akrebin tutkusunu ve aşkını daha da arttıracaktır. Akrep ve ikizler birlikteliği zaman zaman da oldukça ilginç olacaktır.

İkizler burcu eğlenmeyi seven, arkadaşlarıyla değişik mekanlarda takılmayı seven, sosyal bir burçtur. Monoton bir yaşam ikizlere göre değildir. O her daim yeni bir şeyler denemek ister. İkizler sürekli yeni bir ilişkinin eşiğinde olabilir. Onun bitmez bir enerjisi vardır. Sabit ve uzun süren bir aşk ikizleri sıkabilir. Akrep ise duyguları her daim güçlü olan, karşısında çekici birisi olduğunda aşkından ölen bir burçtur. Aynı zamanda akrebin öyle bir büyüsü vardır ki, ikizlerin ilgisi aşkı düşünmeye başlayacaktır. Ancak akrep burcunun ilişkisinin uzun olup olmayacağı belli olmaz. Akrep sevdiğini çok kıskanır, ikizler kendisini belli süre sonra kafeste gibi hissedebilir. İkizler duygusal ve bağımlı bir burç olmadığından bu tür kıskançlıklara asla tahammülü yoktur. Yani uzun süre akrebin gereksiz kıskançlıklarını çekmez. İkizler ve akrep burcu birlikteliğinde, birinin mantığı, diğerinin de duyguları her daim ön plandadır. İkizler burcu için mantıklı olmak son derece önemlidir. O duygularından önce mantığa önem vermektedir. İkizler burcunun değişkenliği de akrep burcu için ulaşılmaz gelebilir.

İkizler ve Akrep Aşk Uyumu

Peki, ikizler akrep aşk uyumu nasıl ?

İkizler daima aklı bir karış havada olan ve özgürlüğüne düşkün bir burç olarak bilinir. Bu nedenle ikizleri ancak akrep gibi bir burç dize getirir. Zıt karakterlerin birbiriyle ne kadar iyi anlaştığını ancak bu ilişkide görebiliriz. Bu ilişkide her daim sürekli hareket ve enerji sarf eden taraf ikizler olacağı için ona uyum sağlamak ve gerektiğinde idare etmek de akrep burcuna düşüyor. İkili uzun süreli bir aşk yaşamak istiyorlarsa, ikizler burcu akrep burcunun en temel kurallarından biri olan güven konusunda çok titiz olmalıdır. İletişimi iyi kuran partnerler uzun soluklu bir ilişki sonrasında aralarında kurdukları bu güçlü aşk ilişkilerini evlilikle sonuçlandırabilirler. Hareketli yaşam tarzı ve hayata her zaman pozitif bakan ikizler burcu, akrep burcunun tamamlayıcısıdır. İki burcun ilişkisinde aşılması gereken en önemli konu ise, güven problemidir. Akrebin kıskançlığına aldırmayıp, sonsuz sadakatle aşkına bağlı olan ikizler burcu arasında sonsuza dek yani ömürlük bir ilişki yürütebilir.

İkizler ve Akrep Evlilik Uyumu

Peki, ikizler akrep evlilik uyumu nasıl ?

Evlilik hayatlarında ise ikizler ve akrep burcunun temel olarak birbirleri ile çok iyi anlaşmaları zordur. Akrep sert bir burç gibi görünse de duygusal bir burçtur. Ancak evliyken, ikizler ise heyecan ve özgürlük peşindedir. Ayrıca ikizler, sıkıya gelemez. Özgürlüğüne düşkündür. Akrebin kıskançlığı ise bildiğimiz bir özelliği. Zaten iki burç evlenirse ikizlerin sürekli gezmesi ve sosyalleşmesi, akrep burcunu kıskançlık krizine sokmaya yetecektir. Özellikle ikizler, eğer akrebin ihtiyaç duyduğu güveni sağlayamazsa, akrep burcunun kıskançlık krizlerine hazırlıklı olması gerekebilir, aksi takdirde akrep güvensizlik hissettiğinde hayatı size zindan edecektir. Bu yüzden, bu ikili güven problemini aşmakta sorun yaşayabilir. İkizler burcu ve akrep burcu çok zıt karakterlere sahiptirler. Bu yüzden bir aşk uyumu ve mutluluk yakalamaları oldukça zordur.

Aynı zamanda arkadaşlık hayatlarında da pek fazla anlaşamayan bu ikili, bir ilişkiye başladıkları andan itibaren ikisinin de sert yapısı ve kıskançlığından dolayı bu ikili sürekli bir kavga yaşayacaktır. Birbirleri üzerinde baskı kurmaya çalışacaklar. Her ne kadar çözmeye çalışsalar bile bir o kadar yıpranırlar. Yani ikizler ve akrep bir ilişkiye başladıkları zaman ister kısa süreli olsun ister uzun süreli olsun çoğu zaman ilişkileri fırtınalı geçecektir. İkizler ve akrep arasında bir ilişki başladığı zaman ilk anlardan itibaren her zaman sorunlarla dolu bir ilişki olacaktır. Birbirlerine olan bazı zıt yönleri ve kıskançlıkları birbirlerinden zamanla uzaklaşmalarına ve ilişkiden kısa süre sonra sıkılmalarına neden olacaktır. Bundan dolayı uyumu ve asıl mutluluğu yakalamaları oldukça zordur. İlişkilerinin ilk başlarında iyi anlaşıyorlarmış gibi gözükseler bile fakat bir süre sonra ilişkiler belirli bir zaman sonra monoton bir hal alacaktır. Bu ilişkide her iki burç da yenilikçi bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden zaman zaman birbirlerinden sıkılabilirler. Aslında bu iki burcun aşk yaşamaları oldukça zor olacaktır.

İkizler ve Akrep Cinsel Uyumu

Peki, ikizler akrep cinsel uyumu nasıl ?

Eğer akrep ikizlere güvenebilirse, ilişkileri duygusal, tutkulu ve seksi bir ilişki olabilir. Cinsel açıdan uyumlu olabilirler. Ancak karakterleri bakımından aslında bu ilişki çok fazla umut vermez. Ancak bir süre yürüse bile zaman geçtikçe ortaya cinsellik de dahil bir çok çeşitli sorunlar çıkacaktır. Cinsel yaşamda bu ikili birbirini iyi anlayamaz diyebiliriz. Akrep burcunun sabitliği ile ikizler burcunun değişkenliği birbiriyle çatışır. Bütün bunlara rağmen bu ikili cinsel bakımdan uyumludur. Bazen iyi bazen kötü olmalarına rağmen seks ilişkileri iyidir. Cinselliği oldukça ön planda tutan her iki burç için de yatak odasında sık vakit geçirmek oldukça iyi gelecektir. Akrep genel olarak baş başa zaman geçirmek için ikizleri ikna edebilirse cinsel yaşamları oldukça kuvvetli olacaktır.

İkizler burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Peki, ikizler akrep uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git