İkizler Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir ?

İkizler Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 306 kez okundu.

İkizler burcu erkeğiyle nasıl baş edilir ? Aslında bu konu erkeklerle nasıl baş edilir olarak da değerlendirilebilir. Çünkü erkeklerle baş etmek birçok kadın için zor ama bir çok kadın için de aşırı kolay bir uğraş. Sebebi ise elbette kadın ve erkeğin ilişkiye yaklaşımlarından kaynaklanıyor. Mesela gerçekten sadık bir erkekle baş etmek zorunda bile kalmazsınız. Fakat aldatmaya meyilli bir erkekle beraberseniz bu durum gerçekten sizin için zor olur. Fakat olay sadece sadık olmak ya da olmamakla ilgili de değil. Olay tamamen çiftlerin hal ve tavırlarıyla alakalı .Genel olarak bir ilişkiyi sevgi ve saygı temelinin üzerine kurarsanız ilişkinin devamlılığı olacaktır. Fakat bunlar yoksa o ilişki elbet bir noktada çıkmaza girecektir.

İkizler burcu erkeğine gelince, bu burcun erkekleri eğlenceyi, neşeyi ,değişimi severler. Haliyle de karşısındaki partnerinin de neşeli , eğlenceli biri olmasını isterler. Siz ona sürekli somurtan bir suratla ya da monoton bir hayat tarzıyla yaklaşırsanız muhtemelen baş edemezsiniz. Sıkılıp avuçlarınızdan kayıp gidecektir. Fakat her gün yeni bir şeyle gelir, ilgisini çekerseniz , sizi her gün yeni bir maceraya atılacağı bir kitap gibi okuması kaçınılmaz olacaktır. Haliyle de o da sizinle birlikte olmaktan zevk alacak vaktin nasıl su gibi geçtiğini bile anlamayacaktır. Onunla baş etmek için kendini sürekli yenileyen ve bundan zevk alan bir insan olmanız gerekiyor.

Bunun haricinde ikizler burcu erkeği ilgi görmeyi seven, gözlerin sürekli onun üzerinde olmasından hoşlanan bir burç. Siz onu ön plana çıkardıkça egosunu tatmin edecek,istediği ilgiyi görmesini sağlayacak haliyle de onu kendinize bağlayacaksınız. Çünkü ikizler erkeğinin genel olarak yıldızı parlaktır. Onunla baş edebilmek için hakimiyeti ona veriyormuş gibi yapmak aslında bazen en iyisi olacaktır.

İkizler erkekleri ile ilgili yorumlarım bunlar. Umarım ilişkilerinizde işinize yarar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git