İkizler Burcu Erkeğinin Zayıf Yönleri

İkizler Burcu Erkeğinin Zayıf Yönleri
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 489 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin zayıf yönleri nelerdir ? Bu burç erkeğinin zayıf yönlerine baktığımız da karşımıza uzun bir liste çıkmaktadır. Oldukça fazla zayıf yönü olan ikizler erkekleri genellikle bu zayıf yönlerini gizli tutmayı ve güçlü görünmek adına çaba göstermeyi severler. Karşı tarafın onu güçsüz görmesini istemez acınmaktan nefret ederler. İkizler burcu erkeğinin en zayıf yönü kararsızlığıdır. Tek bir konuda karar kılamaması nedeni ile sürekli duyguları ve mantığı çelişir. İkizler erkeği mantığının onay verdiği aşama da duyguları onu engellerken, duygularının çok istediği nokta da mantığı onu dizginler, bu durumda da bir kararsızlık ön plana çıkar. Karşıdan bakıldığı zaman duruşu net gibi görünse de karar alma aşamasında zayıflık yaşarlar. Bu durum kendi canlarını da oldukça sıkmaktadır. Bu durumdan kurtulmak adına adım atarak yanlışta olsa bir karar vermeyi denerler, ancak zamanla diğer zayıf yönleri kendini gösterir ki bu da pişmanlıktır.

Kendilerini kurtarmak adına verdikleri karardan pişmanlık duyarlar. Bu pişmanlık sadece bu konu ile ilgili değildir. Sürekli geçmişte takılı kalma durumları onları pişmanlığa sürükler ve uzun dönem için pişmanlık ile mücadele ederler. Bu pişmanlık gün geçtikçe büyür ve ne yazık ki önüne geçemezler. Geçmişe yönelik duyulan özlem, bunun yanı sıra yaşananlarda çıkarılan dersler ile duyulan pişmanlık katlanarak büyür ve ikizler burcu erkeğini yıpratır. Bu durum içsel olarak ikizler burcu erkeğini yıpratırken de çevresinde ki ilişkilere de zarar verir. Tüm bunların yanı sıra sorumsuzlukları da bir diğer zayıf yönüdür. Sorumluluk aşamasında geri adım atarak kaçmayı tercih eden ikizler burcu erkeği, sorumlulukları altında ezilmeyi yeğler. Üzerine gelen sorumlulukları sırtlanmak yerine kaçarak kurtulmayı dener ancak tüm bu sorumluluklar bir yığın gibi üstüne çökünce bir kenarda çöküp kalırlar.

İkizler burcu erkeğinin zayıf yönleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git