İkizler Burcu Erkeğinin Siniri Nasıl Geçer ?

İkizler Burcu Erkeğinin Siniri Nasıl Geçer ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 334 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin siniri nasıl geçer ? Bu burç erkeğinin siniri diğer burcun erkeklerine göre çok farklıdır. İkizler erkeği sinirlendiği anda adeta kızgın bir boğaya dönüşür ve gözü döner. Bazen umursamaz tavırlar sergilese de genel de sinirini karşı tarafa yansıtır ve içinde ki öfkeyi kusarken iliklerinize kadar korkuyu hissedersiniz. Böyle bir durum karşısında onu sakinleştirmek yahut konuşmaya çalışmak en yanlış adım olacaktır. Ya da bu durum karşısında karşı atağa geçmek ikizler burcu erkeğinin daha çok sinirlenerek öfke patlaması yaşamasına neden olacaktır. Böyle bir durum ile karşılaştığınız da ilk olarak sakince bekleyin. İkizler burcu erkeğinin sinir anında gözü dönebilir ve etrafında ki kimseyi tanımaz. Bu nedenle bir kenara geçip tüm öfkesini kusmasını bekleyin. Ardından gözlem altına alın. Dakikalar ilerledikçe sakin bir ruh haline büründüğüne şahit olabilirsiniz. Ancak öfkesinin geçmesi sinirinin geçtiği anlamını taşımaz.

İkizler erkekleri sakin ve dingin bir hal aldığı anda artık soluğu yanında alın. Eğer hata sizin ise özür dileyin. Bir daha böyle bir durum ile karşı karşıya kalmayacağını belirtin. Eğer durum farklı ise olaya pozitif yönden yaklaşarak ona akıl verin. Sizi dinlemiyor gibi görünse de söyledikleriniz onun bilinç altına yerleşecektir. Bu aşamadan sonra sakinleşmesi için ellerini kavrayın ve yanında olduğunu belirtin. Sizi eğer ki yanında istemez ise ısrar etmeyin yanından yavaşça uzaklaşın. Bu durumda kendi iç dünyasında hesaplaşma yaşayacak ve siniri geçecektir. Böyle bir durum karşısında aslında ikizler burcu erkeği için yapılabilecek pek fazla bir şey yoktur. Destek olabileceğinizi belirtebilirsiniz, ancak bu nokta da sizi istemediğinde yapılacak tek şey oradan uzaklaşmaktır. Kendi iç dünyasında yaşaması ile bilinen ikizler burcu erkeğini kendi dünyası ile baş başa bırakmanız sinirinin geçmesi için yeterli bir adım olacaktır.

İkizler burcu erkeğinin siniri nasıl geçer ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git