İkizler Burcu Erkeğinin Neler Dikkatini Çeker?

İkizler Burcu Erkeğinin Neler Dikkatini Çeker?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 380 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin neler dikkatini çeker ? Hava grubuna bağlıdırlar ve değişken bir yapıya sahiptirler. İkizler  erkekleri ise oldukça becerikli ve zekidirler. Bu özellikleriyle de tüm burçlar arasında en çekici kişi olarak karşımıza çıkarlar. Genel olarak aşk hayatında zorlu kişilik yapılarına sahiptirler. Ciddi bir beraberlik kurmaya yatkın değildirler genellikle yüzeysel ilişkilerden hoşlanırlar. Son derece özgürlüklerine düşkündürler ve kısıtlanmak istenmez bunun yanı sıra dikkatini çekmek ise sanıldığı kadar kolay değildir. Zekalarıyla öne çıkan ikizler burcu erkeği karşısında zeki kadınları görmekten hoşlanır. Ona göre kadınlarda çekicilik yalnızca takma kirpik, pembe bir allık ya da kalıcı kırmızı ruj makyajı değildir. Ona göre çekicilik kadınların günlük yaşam da yoğun iş stresinde hayatla nasıl mücadele ettiğidir. Onun dikkatini çekebilecek kadın kendi ayakları üstünde duran kadındır.

Zeki ve çekici yapıları sayesinde istediklerini kolayca elde etme şansına sahiptirler. Bu yüzden ikizler burcu erkeğinin dikkatini çekmek isteyen bayanlar kendi giyim ve bakımlarına önem vermelidir. Kendisi zaten espri yeteneği güçlü olan bir burç. Karşındaki bayanın da coşkulu olması dikkatini çekecektir. Bu tip erkeklerin genelde bulunduğu ortamda çevreyle iyi ilişkiler kuran, ortamları kontrol eden aynı zamanda nerede nasıl hareket edeceğini bilen kadınlar, çok çabuk ilgisini çeker. Çünkü bu tür kadınlara zaafı vardır. Onun için anne çok önemlidir. Birlikte olduğu kadınlarda genelde annelik esintileri ararlar. Onu etkilemek için bayanların gizemli olmalarında fayda vardır. İkizler erkeği sizin eğitim durumuzu, ailenizi ve yaşam stilinizi araştırırken, kafasında kıyaslayacaktır. Onun beyninde yer edineceksiniz. Bir anlamda beyni yıkanmış olacak bu yüzden olabildiğince gizemli olun bırakın o sizi araştırsın. Bu erkekler konuşmacı bir burçtur. Girdiğiniz ortamlarda onun sözünü kesmezseniz ve o konuştuğunda iyimser bir gülümsemeyle dinlerseniz. O bu davranışınızdan mutlu olacaktır. Böylelikle onun dikkatini celp etmiş olacaksınız.

İkizler burcu erkeğinin neler dikkatini çeker ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git