İkizler Burcu Erkeğinin Nasıl İyi Davranmasını Sağlarım?

İkizler Burcu Erkeğinin Nasıl İyi Davranmasını Sağlarım?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 242 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin nasıl iyi davranmasını sağlarım ? Bu makalede sizlere bir kaç öneri verebilirim. Öncelikle ikizler burcu erkeği size belirttiği bazı yasaklar vardır. Bunları yapmamak size çok şey kazandıracaktır. Onun sözünü dinleyen bir partner ve güven duygusu için zemin hazırlayacaktır. Güven duygusu bu burcun erkeği için en önemli noktadır. Zamanla oluşur bu duygu ve iyi bir ilişki için olmazsa olmazdır. Size iyi davranması için onun kalbindeki yeriniz önemli. Ne kadarlık bir alan sizinse o kadar değerli olacaksınız. Bu püf noktalardan birisi. Ona verdiğiniz değeri siz gösterin ki kalbindeki yerinizi büyütebilirsiniz. Evet, bu size bağlı. Sizdeki o nasıl biri? Kalbinizdeki yeri ne kadar? Bu soruya cevabınız büyük bir bölümü onun diyorsanız yapmanız gereken şu : ‘Gösterin.’ Evet, gösterin bunu ona.

Sevginizi belli edin ki size aşk ile bakan bir partneriniz olsun. Sevildiği kadar sevmek ister ikizler burcu erkeği. İkinci bir püf nokta ise dürüstlüğünüz. İnanın size güvenle bakan gözleri her seferinde tekrar görmek için dürüstlüğü bile abarta bilirsiniz. Komik olun. Karamsar bile olsa sizin gülmeniz ona mutluluk verecektir. Yenilikleri birlikte keşfedin. Birlikte keşfetmek ona birlikteliğinizin ne kadar uyumlu olduğu gösterecektir. Yeni şeyler keşfetmek ise monoton bir ilişki olmadığını ona göstermiş olacaksınız. Bu ona sizde daha fazla keşfedilmeyen nokta olduğunu gösterecek. Merak uyandıracak ve size daha dikkatli bakacak. Belki de zamanının büyük bir bölümünü size ayıracaktır. Bu size olan ilgisini artıracaktır. En önemli püf nokta ise birlikte yemek yapın. Evet, bu daha verimli bir zaman geçirmenize neden olacaktır. Aynı zamanda kalbe giden yol mideden geçiyor. Evet, ikizler erkekleri de yemeğe düşkün. İkizler erkeği yemek yemenin yanı sıra yapmayı da severler. Tabi ondaki bu tutkuyu sizin keşfetmeniz ve harekete geçirmeniz gerekiyor. Bu şekilde size olan davranışlarındaki sevgiyi gözle görebilirsiniz.

İkizler burcu erkeğinin nasıl iyi davranmasını sağlarım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git