İkizler Burcu Erkeğinin Kalbini Kazanmak

İkizler Burcu Erkeğinin Kalbini Kazanmak
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 310 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin kalbini kazanmak genel olarak çok zor olmasa gerek diye düşünebiliriz. Sonuç olarak onların kafası kadınlara göre çok daha basit çalışıyor. Fakat kalplerini kazanmak için oldukça içten olmaya gerek olduğunu düşünüyorum. Hani hep derler ya biz sizin doğal halinizi daha çok seviyoruz diye. Gerçekten kalpten seven erkeklerde durum böyle. İkizler erkeği karşısındaki kadının doğal ve saf olmasını ister. Öyle şeytani planlara, mesaj gruplarındaki bir sürü kız arkadaş önerilerine gerek yok onların kalbini kazanmak için. Mesela biraz içten davranmak, onları gerçekten sevmek onların da sizi sevmeleri için oldukça önemli sebepler. Bu konudaki ekstra durumu ise fazlaca ilgiden hoşlanmaları. İkizler burcu erkeği ilgi görmeye şımartılmaya bayılırlar. Haliyle de bu burca ait bir erkeğe aşık olduysanız onunla her daim ilgilenmeniz, ona ilgi göstermeniz, sevgi gösterilerinde bulunmanız gerekir. Siz ilgisiz bir insan olursanız muhtemelen o da size aynı şekilde davranacak yeterince ilgi göstermeyecektir.

İkizler erkekleri zekidir, pratik çözümlere sahip erkeklerdir. Haliyle de yanlarında da zeki bir kadın görmek hoşlarına gidecektir. Çünkü kollarında taşıdıkları kadın da en az onlar kadar dikkat çekici ve zeki olmalıdırlar. Bunun dışında ikizler burcu erkekleri renkli bir kişiliğe sahiptir. Haliyle monoton bir yaşam tarzına sahip olan biriyle birlikte olmaları oldukça zordur. Yanlarındaki eşlerinin de bu renkli kişiliğe sahip olmalarını isterler. Onun kalbini kazanmanın bir diğer yolu ise tüm erkeklerde olduğu gibi yemek. Maharetli kadınları oldukça severler. Mesela çok kötü geçirdiği bir günde akşama gördüğü bir güler yüz, hoş bir yemek, hoş bir sohbet onun tüm yorgunluğunu alır. Onun kalbini kazanmak istiyorsanız tavsiyelerime uymanızı öneririm.

İkizler burcu erkeğinin kalbini kazanmak nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git