İkizler Burcu Erkeğinin Dikkatini Nasıl Çekerim?

İkizler Burcu Erkeğinin Dikkatini Nasıl Çekerim?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin dikkatini nasıl çekerim ? Bayanlar genellikle sırtlarını dayayacağı, güvenebilecekleri erkekleri ararlar. İkizler erkeği bu özelliklere sahip güçlü ve güvenilebilecek bir erkektir. İkizler erkekleri genellikle kendilerine yapılan çift yönlü karakter yakıştırmalarından hoşlanmazlar. Bir bakarsınız bir gün gezip tozabileceği, eğlenebileceği bir sevgili arar. Bir bakarsınız ki kendisine merhametini ve şefkatini eksik etmeyeceği anne modelin de bir eş arar. Sahip olduğu eşini ise sımsıkı tutar dış dünyanın tehlikelerini olabildiğince, sevgilisini korur ve kollar. Çift yönlü bir karaktere sahip olduğu için her gün başka mecralara meyil edebilir. Bu yüzden çok yorucu bir karakterdir. Onu etkilemek isteyen karakter, onu mutlaka heyecanlandırmalıdır. Bu erkeği etkilemek istiyorsanız her gün kendinizi yenilemelisiniz. Aksi halde sizde heyecanlanacağı bir şey bulamadığı taktirde uçup gidecektir.

Onu kafanıza koyduysanız çok iyi çalışmalısınız. Bu erkek sizin hayata karşı mücadelenizi görmelidir. Kendi ayakları üstünde duran kadınlar ikizler burcu erkeklerine her zaman çekici gelmişlerdir. Kendinize bağlamak için ise bin bir türlü karaktere bürünmelisiniz. Çünkü karşınızdaki karakter böyle. İkizler burcu erkeği daima hareketlidir. Yeni arayışlar içinde olacağı için karşısındaki kişi de zeka arayacaktır. Yeri geldi mi de yarışmak isteyecektir. Flört etmek onların vazgeçilmezidir. Onun bütün dikkatini üstünüzde hissetmek istiyorsanız. Kesinlikle gizemli olmalısınız. Ona kendiniz hakkında bilgi vermeyin, bırakın o sizi araştırsın. Böyle bir erkeğin tüm zevklerini beğendiğinizi hissettirmelisiniz. O neye değer veriyorsa sizde ona değer vermelisiniz. Onunla her şeyinizi paylaştığınızı hissetmelidir. Onun ilgi alanlarını iyi öğrenmeli ve iyi kavramalısınız. Bilgi sahibi olduğu her konuda siz de en az onun kadar bilgi sahibi olmalısınız. Mümkün olduğu kadar onunla genel kültürle ilgili konuları konuşmaya bakın. Çünkü bu tip burca sahip olan erkekler, dinlemeyi pek sevmezler. Onun yerine ilgilendikleri konular hakkında konuşmaktan hoşlanırlar. Bu onları kolayca etkileyecek ve onu kendinize bağlamanız için çok güzel bir fırsat olacaktır.

İkizler burcu erkeğinin dikkatini nasıl çekerim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git