İkizler Burcu Erkeğinin Belirgin Özellikleri

İkizler Burcu Erkeğinin Belirgin Özellikleri
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 262 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin belirgin özellikleri nelerdir? Onları anlamak ya da çözmek çok zordur. İkizler burcu erkeğini anlamak için çok fazla uğraşmayın. Çünkü her dakikada değişebilen bir yapıya sahiptir. Bu yüzden onları anlamak çok zordur. İkizlerin iki farklı yönleri vardır. Bunlardan biri çok sevecen, anlayışlı, karşısındaki kişiyi düşünen biri olurlar. Bir ortama girdiklerinde oldukça kolay uyum sağlarlar. Ayrıca çok hareketlidirler. Bu özellikleri onları çok çekici yapar. Hayat dolu bir yaşamları vardır. İkizler erkekleri eğlenceye düşkün oldukları kadar zekidirler. Yeter ki bir şeyi istesinler. Her ne olursa olsun o sorunu çözebilirler. İkinci yönleri ise, bir anda bu eğlenceli halinden vazgeçip içine kapanık biri olmaya başlarlar. Bunu nasıl başarıyorlar bilmiyorum ama bir anda değişip farklı bir kişiliğe dönüşüyorlar. İkizler burcu erkeği kendinden başkasını düşünmez. İnsanları kırıp kırmadıklarını düşünmeyerek hareket ederler. Uyum problemi yaşarlar. Çift karakterli olması ikizler burcu erkeğini anlamamızda zorluklar yaşamamıza neden olur.

Çift karakterli oldukları gibi çift kısmetlidir de diyebiliriz. Çok şanslıdırlar. İşleri her zaman yolunda gider. Olumsuz gitmemesi için evren adeta onun için uğraşıyor. İkizler erkeği fiziksel özellik olarak da dikkat çekicidir. Uzun ve ince yüzü, uzun boyu, dolgun dudakları ve tabi ki elmacık kemikleri ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Dikkatleri üzerine çekmek onlar için çok zor değildir. Kendiliğinden bu gelişir zaten. İkizler erkeğini bir yerde uzun süre tutmak mümkün değildir. Onlar asla bunu başaramazlar. Bu özellikleri galiba çift karakterinin özelliğinden dolayıdır. Her zaman farklı  hareketler peşindedirler. Aynı yerde onları tutmak isterseniz bu durum onların sizden soğumasına sebep olur ve yavaş yavaş onları kaybetmeye başlarsınız. Bu özelliklerinden dolayı yerleşik hayata asla düşkün olmazlar. Yani evde oturup televizyona bakmak onlar için son derece sıkıcı bir durumdur. Onları evde bulmak oldukça zordur. Ancak yaşları ilerledikçe bu durum tersine dönüşür ve yavaş yavaş ev hayatına alışmaya başlar.

İkizler burcu erkeğinin belirgin özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git