İkizler Burcu Erkeğinin Beğendiği Kadın Tipi

İkizler Burcu Erkeğinin Beğendiği Kadın Tipi
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 321 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin beğendiği kadın tipi nedir? Kendilerine ve geçirdikleri vaktin her dakikasının eğlenceli olmasına önem veren ikizler erkeği hayatlarına alacağı kişilerin de coşkulu kişilikleri olmasını isterler. Sessiz ve sakin bir yapınız varsa ya ikizler için değişmeli ya da ikizlerden vazgeçmelisiniz. Öncelikle değinmek isteriz ki ikizler erkeği ikili ilişkilerinde sadık kalamayan burçlar listesinde ilk sırada yer alıyor. Bu demek oluyor ki derin ve uzun vadeli ilişkilerin adamı olmayan ikizlere gönlünüzü kaptırmayın. Her ne kadar onlar da diğer burç erkekleri gibi aslında evlilik için sabırsız gözükse de evliliğe bağlılığı şüpheli gözüküyor. Bu yüzden evlilik isteğini sürekli dile getiren bayanlara tepkileri, onlara katılmak oluyor. Çünkü dışarıya, iç yapılarından daha farklı davranırlar. Buna kendilerini daha kaliteli gösterme isteği de diyebiliriz ve bu yüzden onun sadece iyi yönlerini görebileceği bir sevgili isterler. Uzun vadeli ilişkilerin adamı olmayan ikizler erkekleri, hayatlarına alacakları kişilerden eğlenceli olmasını her ortamda kendini gösterebilen ve göze hitap etmesini bilen birini isterler. Bir ikizlerin aşık olabilmesi için duygular ikinci planda kalır. İlk sıralara dış görünüşü yazabiliriz. Kıskanç davranmayı severler aslında kıskanç değillerdir. Ama sahiplenme duygularını belli etme çabasına girerler. Tüm bunların aksine kıskanılmaktan da asla hoşlanmazlar. Rahat bir ilişki hayalinde olduklarından karşılarındaki kişiden oldukça fazla anlayış bekler yani ilişki konusunda esnek davranan kadınları tercih etmelerinin sebebi aslında bununla yakından alakalıdır. Hayatlarının merkezinde ben duygusu önem taşıdığından ilişkilerinde de yine en önemli kişi kendileridir. Bu sebeple karşılıklı mutluluk kavramındansa sürekli mutlu olmayı ve ilgi isteyebilirler.

Hediye konusunda bayanlara göre geride kalan erkekler bir de ikizler burcu erkeği çatısında birleşiyorsa ilişkinin süresince en sık duyacağınız sana en güzel hediye benim cümlesi yer alabilir. Bu tarz konulara önem vermeyen bir insanın sevgilisi olmasını ister ancak ikizlerin unuttuğu bir şey var ve o da her insan özellikle kadınlar, hediyenin kendilerini değerli hissettirdiğini düşünür. İkizleri ateşe benzetebiliriz. Çabuk alev alırlar yani kolay bir şekilde sinirlenirler. Ancak sönmeleri de ateşin aksine zaman alır. Çünkü ikizler bir konuyu uzatarak haklılık seviyesini artırabileceğinin düşüncesindedirler. İkizler ile girdiğiniz münakaşa da haklı olmanız imkansızdır. Konuşmayı seven yapıları ile bıktırma usandırma politikası uygularlar ve etkili olur. Haklı haksız her şekilde kendilerini savunurlar, boyun eğmezler. Kendi düşüncelerinin üstüne düşünce yoktur. Kısacası sizden boyun eğmenizi beklerler.

İkizleri bütünüyle ele almak gerekirse, uzun ilişkiler için hazır değillerdir. İlişkisinde eğlenmek ve vakit geçirmek amaçlı olduğundan hayatlarına alacakları insanın da aynı düşüncede olmasını beklerler. Bir gün aşkından ölebilecek seviyede olup ertesi gün kolaylıkla silebilirler, kendi ruh haline göre davranan ikizler için umursamaz olmanız gerekir ki duygularınız incinmesin. Üstüne gelinmesini ve hesap vermeyi sevmezler. Ancak ikizler burcu istedikleri gibi davranabilme yetkisini kendilerinde bulurlar bu sebeple çoğu isteği ile can sıkıcı olabilirler. Kelimenin tam manasıyla mızmızlanmaya bayılırlar. Sizden sürekli olarak değişim beklerler. Sorunları ile mücadele etmesi gereken kişinin siz olduğunuzu düşünürler. Eğer partnerinize bebek gibi davranabilmeye dayanabilecek gücü kendinizde buluyorsanız ikizler sizin ideal eşiniz.

İkizler burcu erkeğinin beğendiği kadın tipi nedir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git