İkizler Burcu Erkeğinin Aşık Olduğunu Nasıl Anlaşılır ?

İkizler Burcu Erkeğinin Aşık Olduğunu Nasıl Anlaşılır ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 749 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlaşılır ? Bu burç erkeği aşık olduğunda kendini çabucak ele vermektedir. Kaçamak bakışları, şaşkın tavırları, ani hareketleri, size aşırı duyarlı yaklaşması yahut ilginç biçim de sizden uzak durmak adına gösterdiği çabalar onu hemen ele vermektedir.

Bir ortamda kaçamak bakışlarını yakaladığınız an bilin ki size karşı boş değildir. Bu konuyu orada kapatıp uzaklaşmak yerine dikkatlice ikizler burcu erkeğini izlemeye başlayın. Göz hapsine alındığını anladığı anda telaş içinde hareket etmeye başlayacaktır. Bu nokta da hislerini anlayabilirsiniz.

Onun size özel ilgi alakasından ve gösterdiği şefkatten de hislerini anlamanız mümkün. Normalde neşeli ve hayatı tiye alan tutumları sizin yanınızda değişecektir. Daha ciddi aynı zamanda sevimli olmak adına çaba gösterecek ayrıca hayatı tiye alan umursamaz tavırları kaybolacaktır. Bunun yerine daha korumacı şefkatli tavırları dikkatinizden kaçmayacaktır. Bu durum karşısında size hissettiği duyguların yoğunluğunu fark edebilirsiniz.

Aynı zamanda aşık ikizler burcu erkeği son derece telaşlı ve sakar tavırlar sergiler. İkizler erkeği özellikle aşık olduğu kişiyi gördüğü anda eli ayağına dolaşacak ve adeta sakarlıkta rekorlar kitabına adını yazdıracaktır. Bu durumun sebebi ise duygularını gizlemek adına verdiği çaba ile kendi iç dünyasında yaşadığı aşk çıkmazdır. İkizler erkekleri hem duygularını dile getirememek hem de duyduğu aşk ile aptal aşık moduna girecektir. Bu nokta da üzerine gittiğiniz anda büyük patlamalar yaşanabilir. Aşık olduğu halde kırıcı konuşmalar ile kalbinizi parçalayabilir. Aslında bu durum bir nevi kendini koruma ve ele vermeme psikolojisidir. Aşık olduğu insanı kırmak durumunda olmak onu paramparça eder ve bu duruma kendi daha çok üzülür. Bu nedenle üzerine çok fazla gidilmemeli ve kendi haline bırakılmalıdır.

İkizler burcu erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git