İkizler Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

İkizler Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 292 kez okundu.

İkizler burcu erkeğini tavlamanın yolları nelerdir ? Her ortamın aranılan insanı olan ikizler burcu erkeği tıpkı küçük meraklı bir çocuğa benzer. İlk görüşmede ikizler burcu erkeğini sakın ürkütmeyin, sade ve kolay anlaşılır olun. Eğer sizi tam anlayamazsa geri çekilebilir. İkizler burcu erkeği akıllı ve pratik zekalı kadınlara hayrandır. Evet fiziksel görsellikte önemlidir ama İkizler burcu erkeğini cinsellikle ancak belirli bir noktaya kadar elinizde tutabilirsiniz. Aşık olduğunuz erkek ikizler burcu ise kesinlikle fiziksel aşırılıklar sergilemeyin. Yalın olun, olduğunuz gibi görünün, aşırı makyajdan kesinlikle sakının. İkizler erkeği ile uzun süreli ilişki, hatta evlilik düşünüyorsanız pratik zekanızı sergilemelisiniz. Ukalalık boyutuna ulaşmadığı süre hazır cevap olmanız ve ince espri tarzınız onu hayran bırakacaktır.

İkizler burcu erkeği seyahati ve değişikliği çok sever. Çok hareketlidir. Anında farklı kararlar alıp uygular. Her türlü konuda çok farklı açılardan geniş ve özgün çözümler üretebilmeli ancak böyle bir kabiliyetiniz yok ise de kesinlikle varmış gibi görünmeye çalışmayın. Bu durumda anında sizden uzaklaşırlar ve bir daha aklının ucundan bile geçmezsiniz. İkizler burcu erkeğinin kıskanç bir yapısı yoktur. Kesinlikle öyle kontrol edilmeler, sık sık aranmalar, bu şekilde bir beklentiniz olmasın. Kendisi de sıkıya gelemez. Ancak ilgiye aç olduğu için tamamen rahat da olmamalısınız. Gayet dozunda dokunuşlarla hissettirmemelisiniz. Şunu hatırlayın, küçükken annemizle yolda yürürken annemiz elimizi tutmak ister ama biz kendimiz yürümek isteriz. Ancak kendi başımıza ilerlerken arkamıza dönüp baktığımızda annemizi göremezsek ağlamaya başlarız. Tıpkı bu şekilde kontrolü elinizde tutun ama hissettirmeyin. Tam bu noktada ikizler burcu erkeği size tutulduysa artık ona tam bir bağımsızlık verin. Etrafında her daim bayanlar olacaktır. Çünkü ikizler erkekleri sizi karakteristik yapısı gereği mıknatıs gibi çekecektir. Siz bu noktada kesinlikle korkmayın. Çünkü günün sonunda yine sizinle sıcak yuvanıza dönecektir.

İkizler burcu erkeğini tavlamanın yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git