İkizler Burcu Erkeğini Süründürmenin Yolları

İkizler Burcu Erkeğini Süründürmenin Yolları
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 366 kez okundu.

İkizler burcu erkeğini süründürmenin yolları nelerdir? Basit ancak etkili yöntemler kullanmalısınız. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken husus ikizler burcu erkeğinin bu durumu anlamamasıdır. Eğer onu süründürmek için yaptığınızı fark ederse artık umurun da olmaz ve sizin dönüp yüzünüze bakmaz.

Umurunuzda Değilmiş Gibi Davranın

Yanında, yakınında, karşılaştığınız bir cadde de sanki bir geçmişiniz yokmuş gibi davranarak ikizler burcu erkeğini süründürürsünüz. İlgiyi üzerine toplamayı seven ikizler burcu erkeği bu durum karşısında şaşkına dönecektir. Umursanmadığını fark edince morali bozulacak ve bunun akabinde sizin peşinize düşerek dikkat çekmeye çalışacaktır. Onu önemsiz hissettirmeniz onun sizin peşinizde sürünmesini sağlayacaktır.

Unutmuş Gibi Davranın

Unutulmak bir insanı en derinden yaralayan konudur.. Özellikle unutulmaktan korkan kişi ikizler erkeği olunca işler daha da çıkılmaz bir hal alır. Herkesin aklında yer etmeyi sever ve unutulduğunu hissedince deliye dönecektir. Bunun ardından kendini hatırlatmak adına ardınızda sürünecektir.

Yeni Heyecanlar Keşfedin

İkizler burcu erkeği ile biten aşk hayatınıza bir son verin. Artık o kişi hayatınızda yok. Unutmuş gibi davranma aşamasını geçtikten sonra artık gerçekten unutma vakti geldi demektir. Yeni heyecanlar keşfetme vakti geldi demektir. Yeni deneyimler edinin. Bilmediğiniz şehirler de bilmediğiniz sokaklarda yeni hikayeler biriktirin. Yeni hikayeler ve yeni insanlar hayatınıza renk katacaktır. İkizler erkekleri geri planda kaldığını fark ettiği anda pişmanlığı tavan yapacaktır. Geri planda kalmak kendine yediremediği bir durumdur ve bu durum ikizler burcu erkeğini derinden yaralar.

Bunun gibi küçük ama etkili yöntemler sayesinde onu süründürebilir ve peşinizden sürükleyebilirsiniz. Her ne kadar inat ve gurur yapan bir kişiliğe sahip olsa da bu yöntemler sayesinde süründürmenin keyfine varabilirsiniz.

İkizler burcu erkeğini süründürmenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git