İkizler Burcu Erkeğini Pişman Etmenin Yolları

İkizler Burcu Erkeğini Pişman Etmenin Yolları
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.038 kez okundu.

İkizler burcu erkeğini pişman etmenin yolları nelerdir? Yakın bir zamanda erkek arkadaşınızdan mı ayrıldınız ? Bu partneriniz ikizler burcu erkeği miydi ? Öyleyse bu makale tam size göre diyebilirim.  Öncelikle şanslısınız. Çünkü yaşanmışlıklar var. Geride bıraktığınız iyi de olsa kötü de olsa anılarınız var. Yani onun zayıf noktasını biliyorsunuz. Nelerin ona üzeceğini kestirebiliyorsunuz. Bunu yapmayın. Bu kısa bir kazanç olacaktır, sizin için. Oysa onun hep aklında olacak yani tabiri caizse hayatı boyunca unutamayacak bir ders var. Bu da sizin farkınız olsun. İlk nokta başarılı olun. Evet herhangi bir konuda çok başarılı bir kadın olun. Bu onun zaten kulağına bir şekilde gidecektir. Yüzündeki ifadeyi siz düşünün. İkinci bir nokta ise alımlı bir bayan olun. Gerek giydiklerinizi gerek ise makyajınız hatta saçınızın modelini bile değiştirin. Farklı olun. Eski siz yok artık hayatınızda. Bu yenilikçi değişimde onun tarafından ikinci bir bozguna uğrayacağı nokta olacaktır.

İkizler burcu erkeği yenilikleri sever. Diğer bir nokta ise sürekli karşısına çıkın. Bilerek değil de yaptığınız işler, ortak arkadaşlar, ortak ilgi alanlarınız olan herhangi bir kurs gibi olaylar ile ona sürekli kendinizi göstermeniz psikolojik bir yenilgi stratejisi oluşturmaya başlayacaktır. Tabi bu arada onu takmayın. Hatta yüzüne bile bakmayın. O yokmuş gibi davranın. Eskiden ilgi duyduğu biri şimdi ona ilgisiz kalıyor. Bu ikizler erkeği için en kötü durum olacaktır. Tabi hemen kazandım taraftarı olmayın. Yolun tam ortasındasınız. Ölçün kendi hislerinizi ve onunkileri. Eğer başardığınız halde mutsuzsanız ve ikizler burcu erkeğini deüzgün görüyorsanız bu durum bir uyarıcıdır. Aranızda bitmeyen şeyler olduğunu gösterir. Sorun her neyse eğer ilişkide belli sınırları geçmediyseniz. Oturup bir konuşun. Belki küllerinden doğan bir aşk olabilir. Ya da kazanmak onu bozguna uğratmak hoşuna gittiyse demek ki hak etmiş düşüncesi var aklınızda. O zaman son nokta onu her şeyden silin. Kalbinizden, aklınızdan ve gerekirse her bir anınızdan. Bu ikizler erkekleri için en yıkıcı darbe olacaktır. Sizin de üstünüzden büyük bir yük kalkacaktır. Artık yeni umutların, yeni düşlerin açılacağı bir hayata adım atmış olacaksınız.

İkizler burcu erkeğini pişman etmenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git