İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Geri Döndürebilirim ?

İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Geri Döndürebilirim ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 286 kez okundu.

İkizler burcu erkeğini nasıl geri döndürebilirim ? Bu aslında zor bir soru çünkü öncelikle bu durumda ilişkinizin neden bittiği önemli. Hatta bu neden tüm burçlar için geçerli. İlişkiniz neden bitti? Bitme sebebi incir çekirdeğini doldurmayacak bir kavga mı, yoksa aldatma gibi büyük bir olay mı? Aslında ilişkilerde tekrar birleşmeyi de bu durum belirliyor. Çünkü bazen çiftler o kadar basit sebeplerden ayrılıyorlar ki , insan şaşırıp kalıyor, dalga mı geçiyor bunlar diyor. Bazen de o kadar yaşadıklarına rağmen birbirlerinden kopamıyorlar. Bu biraz ilişkinin nasıl gittiğiyle, ona nasıl baktığınızla alakalı. Mesela giden kişi evlendiğiniz eşiniz olabilir. Bu durumda ortada bir evlilik olduğu için dönme ihtimali daha yüksek olabilir. Fakat sevgililerde durum değişiyor.

Özellikle ikizler burcu erkeğinde iş iyice karmaşık bir hal alıyor. Çünkü ikizler erkeği hayatında genel olarak mantığıyla karar veren bir burç. Ayrılma kararını veren taraf burada çok önemli. Eğer siz ayrıldıysanız ve sonra pişman olduysanız belki bir nebze dönebilir. Fakat bunun için ciddi manada yaşanmışlıklarınızın olması lazım. Size çok aşık olmalı yoksa gurur yapacaktır. Eğer ayrılık kararını ikizler burcu erkeği verdiyse bu kararı uygulamamak konusunda inat etmeniz taraftarıyım. Çünkü o bu kararı aldıysa bir şeyler cidden bitmiş demektir. O tüm yaşanmışlıkları her şeyi silmiştir. Onun kararına tamam deyip ayrıldıktan sonra pişman olursanız sizi çok zor bir süreç bekliyor olacaktır. Çünkü ikizler erkekleri dönmeyi kesinlikle düşünmüyorlardır.

Nasıl döndürebilirsiniz sorusuna tam olarak bir cevap vermemiz mümkün mü bilemiyorum. Çünkü ayrıldıktan sonra geri dönebileceğini hiç mi hiç sanmıyorum. Belki gerçekten ayrılma nedeninizi ortadan yok ederseniz, size tekrar güvenmesini sağlayabilirseniz, kontrolü onun eline verirseniz size dönecektir. Fakat bu çok küçük bir ihtimaldir ve bunu her zaman göz önünde bulundurmanız gerekir.

İkizler burcu erkeğini nasıl geri döndürebilirim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git