İkizler Burcu Erkeğini Kendine Aşık Etmenin Yolları

İkizler Burcu Erkeğini Kendine Aşık Etmenin Yolları
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 314 kez okundu.

İkizler burcu erkeğini kendine aşık etmenin yolları nelerdir? Ona aşıksanız işiniz çok zor. Onun bütün ilgi alanlarını bilmeniz ve paylaşmanız gerekir. Konuşmayı çok sever, bıraksanız hiç kimseyi konuşturmaz, hep anlatır. Siz yorulursunuz o yorulmaz. Özellikle bilgili olduğu konularda susturamazsınız. Ama size ilk tüyoyu verelim. İkizler burcu erkeğinin ilgi alanlarına giren konularda, sizde en az muhabbete dahil olacak kadar bilgili olmalısınız. Bu çok hoşuna gidecektir. Sizi dinleyecek ve hoş sohbetin tanıdı çıkaracaksınız emin olun. Ancak şunu da unutmayın, ikizler erkeği için ilgilendiği konularla, aşk ve duygusal haller aynı önem taşır.

İkizler burcu erkeği çok yönlü bir kişiliktir. Birlikteliğiniz süresince sizi son derece mutlu edebilir. Sizinle inanılmaz zamanlar geçirebilir, vaktin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Bir bayan olarak size hem tavırları ile hem de sözleriyle bütün güzellikleri yaşatır. Ama hazırlıklı olun, her an bu ilişkiden sıkılıp bitirebilir ve bu durum hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşebilir. Ona aşık olduysanız, kendinizi ona adamanız gerekebilir diyebiliriz. Aşkı çok ciddiye aldığı söylenemez. Kesinlikle kıskançlık yapmayın. Başka birisini beğeniyormuş gibi basit oyunlar oynamayın. Yanında olmadığınız zamanlarda bile onu ne kadar düşündüğünüzü, özlediğinizi, yanınızda olmadığı zamanlarda kendinizi eksik hissettiğinizi hissettirin. Unutmayın çok yönlü bir kişilik olduğu için çok fazla alternatife sahiptir ikizler erkekleri.  Eğer yükselen burcunuz hava grubundan olan kova, ikizler veya terazi ise veya ateş grubu olan koç, aslan veya yay burcu iseniz, daha iyi anlaşır ve rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Ancak bunların dışında kalan burçlardan balık, akrep veya yengeç iseniz işiniz çok zor, hatta imkansızı yaşıyorsunuz deriz. Siz üzülüp yıkıldığınızla kalırken, daha arkasını döner dönmez yeni bir ilişkiye başlar.

İkizler burcu erkeğini kendine aşık etmenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git