İkizler Burcu Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Ederim?

İkizler Burcu Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Ederim?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

İkizler burcu erkeğini kendime nasıl aşık ederim ? En zor aşka inanan burçlar arasındadır. Bu noktada da aşık olması biraz zor bir konudur. Ancak tabi ki de bu imkansız bir konu değildir. İkizler burcu aşık olduğu takdir de mutluluğun en güzelini yaşayabilir ve size aşkı doruklar da yaşatabilir.

İkizler burcu erkeğini aşık edebilmek istiyor iseniz sıkboğaz etmekten kesinlikle uzak durmalısınız. Onun üzerine gittiğiniz de baskı yaptığınız an da sizden uzaklaşarak soğuyacaktır. Çok fazla baskı ters tepkiye neden olabilmektedir. Ona baskı yapmadan gayet serbest biçimde kendi düşünceleri doğrultusunda yürümesine izin vermelisiniz. İlk adımdan sonra dikkatini çekme adımına geçebilirsiniz. Sürekli çevresinde olsanız dahi çok fazla bunu belli etmemelisiniz. Onun çok fazla üzerine düşmek doğru değildir. Ancak ilginizi eksik etmemeli ve onu çok yalnız bırakmamaya özen göstermelisiniz. Duruşunuz ciddi ve mesafeli, muhabbetiniz sıcak ve eğlenceli olmalıdır. Elbette ki  kalbini çalmak kolay değildir. Ancak bunu başardığınız an da her şey bambaşka olacaktır. Kalbini kolay kolay kaptırmayan bu burç erkeğini kendinize aşık ettiğiniz an tüm dünya ikiniz içinde değişecektir.

Tüm bunlarla birlikte ikizler erkekleri saygı görmeyi ve saygı göstermeyi sevmektedir. Elbette ki sevdiğiniz birine saygısızlık durumu olmayacaktır, ancak bu nokta da ikizler erkeği hassas olduğu için daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca ikizler burcu erkeği çok fazla kıskanılmayı ve kıskandırılmayı sevmez. Üzerine çok fazla düşüp kısıtlama yoluna gider yahut kıskandırmak için hamle de bulunur iseniz bu durum onun dikkatini çekmez aksine sizden soğuyarak uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Bu sebeple onun dikkatini çekmek adına kıskanmaktan ve kıskandırmaktan uzak durmalısınız.

İkizler burcu erkeğini kendime nasıl aşık ederim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git