İkizler Burcu Erkeğine Yapılması Gerekenler

İkizler Burcu Erkeğine Yapılması Gerekenler
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 357 kez okundu.

İkizler burcu erkeğine yapılması gerekenler nelerdir? Zor burçların başında gelen ikizler, seçkin bir kişiliğe ve anlaşılması güç bir yapıya sahiptir. Kimileri onları ikiyüzlülükle suçlasa dahi bu geçmişten beri süregelmiş bir şehir efsanesi olup, bu burç insanı aslında oldukça kalender, vefalı ve tam bir dost canlısıdır. Özel hayatında fazlasıyla dürüst ve sadık olan ikizler erkekleri ailesine son derece bağlı ve oldukça evcildir. Yerine ve ortamına göre şekil alan karakteristik yapısı onun ikiyüzlü olarak algılanmasına sebep olup, aslında tamamen kıskançlığın ürünü olan dedikodularla ikizler erkeği sindirilmeye ve bastırılmaya çalışılmaktadır. Yaşamınızda bu burçtan birisi varsa onun kıymetini bilmeli ve de ona sıkıca sarılmalısınız. Her zor anınızda bir tek o yanınızda olur. Her halinizden anlar ve sıkı bir destekçidir. Kişi söz konusu olduğu zaman maddiyatı asla önemsemez, ancak iliklerine kadar işlemiş para kazanma tutkusunu da bir türlü engelleyemez. Her şeyin en iyisini ve en kalitelisini tercih eder. Ucuz eşya, ucuz yiyecek, ucuz ortam, ucuz insan… Bunlardan uzak durur. Ya hep ya hiç mantığı ile yaşamına canlı cansız varlıkları alır ya da çıkarır.

İkizler burcu erkeği ile konuşurken kibar olmakta emirli cümleler kurmamakta fayda vardır. Onu yalnız bırakmayın, daima yanında olduğunuzu hissettirin, küçük sürprizler yapın ve sevgi sözcükleri kurun.  Birlikteliğinde son derece sadık, titiz ve düzenli olan ikizler burcu erkeği karşılığında da aynı özverinin gösterilmesini bekler. Ev içinde oldukça tertipli olmanızı ve ona ayak uydurmanızı ister. Esprili bir yapıya sahip olduğundan karşı cinsin de nükte kabiliyetinin iyi olması gerekir. Onunla daima ciddi konuşmalar içerisine girmemeli hayatına konuşmalarınızla, tavırlarınızla ve yaşam enerjinizle renk katmalısınız. Bu doğrultuda davranıldığı sürece tüm yaşamını bir kadının eline bırakıp yönetilmeye razı gelir. Asla boşa kürek çekmekten hoşlanmaz ve netlikten yanadır. Değişken bir ruh haline sahip değilseniz ancak onu da tüm değişken ruh haline rağmen kabul edebilecek ve yönetimi sağlayabilecek kabiliyete sahipseniz, heyecanı daima dorukta yaşayacağınız bir ilişki sizi bekliyor demektir. Onu sahiplenin, kabul edin ve sorgulamayın.

İkizler burcu erkeğine yapılması gerekenler nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git