İkizler Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı?

İkizler Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı?
18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 669 kez okundu.

İkizler burcu erkeğine nasıl davranmalı ? Çağın gelişmelerine hızla adapte olabilen, tüm burçlar arasında yeniliğe ve değişime en açık burç olan ikizler burcu, güçlü bir iş ahlakına sahip ve de son derece disiplinlidir. Teknolojik ürünlere karşı büyük ilgisi bulunmakta olup, bu ilgisi yalnızca görsel estetikten yana değil teknik açıdan da kendini göstermektedir. İkizler erkeği keyfine oldukça düşkündür ve daima lüks içinde yaşamak ister. Nitekim yaşamını da bu yönde ilerletmeye daha çok çalışıp kazanmaya ve daha iyi yaşam koşulları elde etmeye özen gösterir. Birlikteliğinde de maksimum huzur ve saygı ister. Pürüzlere tahammülü yoktur. Yaşamına aldığı insanları herhangi bir problemde yaşamından kolayca çıkarabilir. Ona göre kimse vazgeçilmez değildir. Bu burç erkeği için ben kavramı oldukça mühimdir. Canlı cansız her varlık ve kendine özgü gerçekleşen her eylem için ‘bana ait, ben yaptım, benim sevgilim’ diyebilmelidir.

Cümle kuruluşlarında 1. Tekil şahsı sıklıkla kullanan biri ile konuşuyorsanız bilin ki bir ikizler burcu vakası ile karşı karşıyasınız demektir. Ona davranışınızda yönetim kabiliyetinizi kusursuzca sergilemeli ve yaşamında onarıcı, kolaylaştırıcı ve eşlik edici bir tavır çizmelisiniz. Net çizgileri olduğu gibi hassas ve kırılgan bir ruha da sahip olan ikizler burcu erkeğine aynı hassaslıkta yaklaşmalı, şaka yaparken dahi onun dış görünümüne dair konuşmalar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ona şeffaf davranmakta, arkasından iş çevirmemekte ve de yalan söylememekte fayda vardır. Zira bu tip konularda tam tersi bir davranış sergilerseniz size nasıl davranacağını kestiremeyebilir, harika bir arkadaşı ya da partneri kaybedebilir, vereceği tepkilerle ummadığınız şekilde acı çekebilirsiniz. Maceraperestseniz, hızlı ve pratik bir zekâya sahipseniz, sadık, samimi hoşgörülüyseniz ve tüm bunları davranışa dökecek yeterlilik vasfına sahipseniz bir ikizler burcu erkeğini baştan çıkarabilirsiniz demektir. İş hayatında yönetici özelliği ile başarıdan başarıya koşan ikizler burcu erkeği ev içerisinde ise eşi ya da sevgilisi tarafından yönetilmeyi tercih eder. Ancak bu yönetim kusursuz ve daimi olmalıdır. İkizler erkekleri partnerinin kollarında dinlenmek ve huzura ermek ister. Bu sebeple onun bu ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde davranmak gerekir.

İkizler burcu erkeğine nasıl davranmalı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git