İkizler Burcu Erkeğine Nasıl Davranmak Gerekir ?

İkizler Burcu Erkeğine Nasıl Davranmak Gerekir ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 269 kez okundu.

İkizler burcu erkeğine nasıl davranmak gerekir ? Bulunduğu ortamda dikkatleri üzerinde bulundurmak isteyen ikizler burcu sürekli gündemde kendisinin olduğu sohbetleri sever ve o sohbetlerde kendini dahil edip daha çok pohpohlama ihtiyacı duyar. Sürekli kendisinden bahsedilmesinden oldukça hoşlanır. Bu yüzden kendilerine önemliymiş gibi davranılmasından çok hoşlanır. Sürekli iltifat alma ihtiyacı duyarlar ve bu onlara kendilerini daha iyi hissettirir.

Girdiği her münakaşada haklı olma gereği duyarlar ve insanların onları haklı görmesi ile övünürler. Bu onların egolarını tatmin eder. Kendilerine sürekli doğru kararlar aldığını ve ne kadar haklı olduğunu söyleyen insanlar ile güzel iletişime geçerler. Çünkü bir ikizler erkeği onaylanmanın her şey demek olduğuna kendini inandırmış ve yıllardır bu şekilde bir hayat sürdürmeye devam ediyorlardır.

İkizler burcu erkeği girdiği her ortamda lider özellikte olmak ister. Bu onun aynı zamanda baskın karakter olma isteğini de ortaya çıkarır. Bu yüzden gerek ikili gerekse çoklu iletişimlerinde ön planda kendilerinin olmasından ve sürekli kendi dediklerinin yapılmasından çok hoşlanırlar. Yani karşısındaki insanın kolay kolay boyun eğebilen bir insan olmasını severler. Kendileri gibi insanlar ile anlaşamazlar. Bu yüzden daha farklı arayışlardadırlar.

İnatçı yapıları vardır, kendilerini her zaman her yerde savunurlar ve hep haklı olmayı beklerler. Zor karşısında da bu inatlarını sürdürürler. Ancak bu zorluk yaşamla alakalı olmayıp genellikle güç gösterisi olabilir. Karşılarındaki insanın ikizlerin her zaman için mükemmel insan olduğunu söylemesini isterler. Gururlarını okşayan insanlara bayılırlar.

İkizler erkekleri çok konuşmayı severler. Çok konuşan insanı da sevmezler. Bu yüzden kendilerine çok iyi bir dinleyici isterler. Gerekli gereksiz her ayrıntıyı anlatmayı severler ve bu duruma dayanabilecek birilerinin olmasını isterler. Sözlerinin kesilmesinden hoşlanmazlar. Yani bir oyuncak gibi onlara sadece bakmanız yeterli olacaktır.

Ona alkış tutan bir makine alırsanız onu daha çok göklerde hissetmesini sağlayacaksınız. Eğer tam zıttı bir karakteriniz varsa ve aynı zamanda bütün isteklerine saygı duyabilecekseniz eğer, yıllarca sürecek dostluğa imza atmış sayılırsınız demektir.

İkizler burcu erkeğine nasıl davranmak gerekir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git