İkizler Burcu Erkeğine İlişkide Nasıl Davranmak Gerekir ?

İkizler Burcu Erkeğine İlişkide Nasıl Davranmak Gerekir ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 242 kez okundu.

İkizler burcu erkeğine ilişkide nasıl davranmak gerekir ? Eğer bu burç erkeği ile bir ilişkiniz var ise zorlu bir yolculuk sizi bekliyor demektir. Her an her saniye değişen duyguları ile baş etmek ve nasıl davranmanız gerektiği öğrenmek uzunca bir vaktinizi alacaktır. Eğer sabrınız ve ise ve bu yolda mutlu olmak istiyor iseniz küçük tavsiyeler ile güzel ve huzurlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. İlk olarak ikizler burcu erkeğini sürekli anlamaya çalışmayı bırakın.

Evet yanlış duymadınız, hareketlerini sürekli anlamaya çalışmak, yaptıklarına anlam yüklemek sizi fazlası ile yoracaktır. Bu sebeple her davranışını anlamaya çalışmayın, gösterdiği tepkilere anlam yüklemeye çalışmayın. İç dünyasında bambaşka bir dünyaya sahip olduğu için yaptığı hareketler ve tavırlar çoğu zaman sizinle ilgi değildir. Bu nedenle hoş görüp göz ardı edin. Ancak bu nokta da dikkat etmeniz gereken bir husus vardır. Anlamak adına çaba göstermediğinizi o fark etmemelidir. Böyle bir durumu hissettiği anda umursanmadığını hissederek daha fazla ruhsal bunalıma girecektir.

İlişki içinde onu kıskandırmak adına davranışlarda bulunmayın. İlişkiyi canlandırmak adına yaptığınız küçük şakalar ve kıskandırma çabaları ilişkinin bitmesine dahi neden olabilir. Kıskandırılmak ikizler burcu erkeği için hiçte hoş olmayan bir konudur. Evet içten içe sizi kıskanır ancak sizden uzaklaşarak ilişkiyi de çıkmaza sokar. Bu sebeple ilişki süresince kıskandırmak adına adımda bulunmamalısınız.

Sakin davranın. İkizler erkeği iç dünyasında ki karmaşadan sakin bir limana sığınmak ister. Bu nedenle ilişki içinde sakinliği hissettiği anda sizden kopamayacaktır. Huzur ve sakinlik ilişki içinde onu mutlu edecektir. Büyük tepkilerden, yüksek sesle tartışmalardan ve gürültülü kavgalardan uzak durun. Fırtınalı bir iç dünyaya sahip olan ikizler erkekleri sakin liman bulduğu anda ayrılmak istemeyecektir ve ilişki içinde ki sakin tutumunuz ilişkini uzun ömürlü yapacaktır.

İkizler burcu erkeğine ilişkide nasıl davranmak gerekir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git