İkizler Burcu Erkeğine Aşığım Ne Yapmalıyım ?

İkizler Burcu Erkeğine Aşığım Ne Yapmalıyım ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 264 kez okundu.

İkizler burcu erkeğine aşığım ne yapmalıyım ? Bu burç erkeğine his besleyenlerden iseniz ,hatta büyük bir aşk yaşıyor iseniz ilk olarak adımlarınıza dikkat etmelisiniz. Tüm hisleriniz ile ikizler burcu erkeğine açılmanız sizin için bir felaketin habercisidir. Tüm hislerinizi öğrenen ikizler burcu erkeği artık sizi gizemli bulmaz, diğer bir manası ile artık onun için siz çantada kekliksiniz ve her istediği an yanında olacağınız için istemediği anda sizi itecektir. Çünkü bilir ki aşık insan her duruma katlanır.

İkizler burcu erkeğine aşık iseniz hislerinizi çok fazla çaktırmayın. Şöyle ki tüm aşkınızı haykırmanın sonucunda elinizde ki tek şey cesaret olacaktır ve geriye anlatabileceğiniz hiç bir şey kalmaz ve tüm büyü bozulur. Bunun için ilk olarak ikizler burcu erkeğinin ilgisini çekmek adına küçük adımlar atmalısınız. Ona zor anında yardımcı olmalı ve onu mutlu edecek bir kaç küçük sürpriz yapmalısınız. Bunun ardından ikizler erkeği bu ilgiye alışacak ve hep isteyecektir. Sonrasında küçük küçük adımlar ile hislerinizi açıklama yoluna gitmelisiniz. Tam bu nokta da durmalı asla bu süreçte ileri adım atmamalısınız. Bir anda ilgi de azalmaya gitmelisiniz. Bir nevi geri adım atabilirsiniz.

İlginize alışan ikizler burcu erkeği bu durumun yaşanması halinde bir boşluğa düşecektir. İkizler erkekleri ilgisizlik halinde kendini yalnız hissedecek ve sizin ilginizin değerinin farkına varacaktır. Bu aşamada kaçan kovalanır teorisi gerçek olur ve artık o sizden ilgi görmek adına ilgi gösterme yoluna gider. Artık ikizler burcu erkeğine açılma vakti geldi demektir. Ona karşı hissettiklerinizi açık yüreklilikle söyleyebilirsiniz. Aşkınızı itiraf edebilirsiniz. Bu nokta da ilginize muhtaç kalan ikizler burcu erkeği itirafınız karşısında da kayıtsız kalamayacak size karşı hissettiği duyguları sizinle paylaşacaktır. Artık büyük aşk başlayabilir.

İkizler burcu erkeğine aşığım ne yapmalıyım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git