İkizler Burcu Erkeğinden İyi Sevgili Olur Mu ?

İkizler Burcu Erkeğinden İyi Sevgili Olur Mu ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 294 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinden iyi sevgili olur mu ? Öncelikle bu soruya cevap vermek için kendimize bakmamız lazım. Ben iyi sevgili olur muyum demeliyiz önce kendimize. Cevabımız eğer evet ise zaten muhtemelen karşıdaki de size iyi bir sevgili olacaktır. Bunun dışında diğer önemli olan şey ise ilişkiden beklentimizin ne olduğu. Karşıdaki insandan ne bekliyoruz? Beklentimiz hangi yönde? İlişkide istediğimiz sevgi, saygı, aşk mı? Biraz ilgi görüp şımartılmak mı? Yoksa bize iyi bir gelecek vaat etmesi mi? Bu soruları bildiğimiz zaman aslında hem kendimizi bulmuş oluyoruz, hem de karşıdaki bizim için iyi bir sevgili mi bu sorulara cevap vermiş oluyoruz. İkizler burcu erkeği ise bu konuda diğer burçlardaki gibi değişken olabilir. Sonuçta her burcun iyisi de var kötüsü de. Fakat genel özelliklerine bakmamız gerektiğinde ikizler burcu onu taşıyabilen iyi bir sevgili olacaktır. Çünkü ikizler erkeği biraz boş alan ister. Akşamları arkadaşlarıyla takılmak, gezmek ister. Bunu yaparken sizi aldatacağını düşünmeyin. Onların amacı gezmek ve eğlenmek olur.

Siz ona bu alanı vermediğinizde sizi dinlemeyecek bildiğini okuyacaktır. Bu da muhtemelen aranızda kavgaya sebep olacaktır. İlla merak ediyorsanız arada onlara eşlik etmekten pek zarar gelmez bence. İkizler erkekleri zekidir, pratiktir. Bir sorununuz olduğunda onu çözmek için elinden geleni yapacaktır. Sevdiği zaman yapmayacağı şey yoktur. Tüm ömrünü sizin peşinizde harcayabilir. Biraz ilgi isteyen bir erkek tipi olduğu için sizin ona ilgi göstermenizi isteyecektir. Eğer siz ona yeterli ilgiyi gösterirseniz emin olun o da sizi bu ilginin karşılığını verecektir. Diğer yandan oldukça cömert bir burç var karşınızda. Onunla dışarı çıkar, alışveriş yapar ve beş kuruş ödemeden dönebilirsiniz. Fakat bunu sakın kullanmaya kalkmayın çünkü kullanılmaktan asla hoşlanmazlar. Genel olarak baktığımızda aslında her burcun da güzel tarafları olduğu gibi kötü tarafları var. İş biraz karakterde ve çevrede bitiyor. Sevgili olurken bunları da dikkate alırsanız sizin için çok güzel bir ilişki olabilir.

İkizler burcu erkeğinden iyi sevgili olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git