İkizler Burcu Erkeği Zor Mudur ?

İkizler Burcu Erkeği Zor Mudur ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 308 kez okundu.

İkizler burcu erkeği zor mudur ? Bu burç erkeği tüm burçlar içinde yer alan erkeklerden en zorudur. Şöyle ki onu anlamak uzun yıllar alabilir. Tam tanıdığınızı sandığınız anda sağ gösterip sol vurabilir ve sizi şaşkına uğratabilir. Bu sebeple ikizler burcu erkeği son derece zordur. Onu anlamanın yanı sıra sizden birçok şey isteyebilir. İyi bir aşçı aynı zamanda iyi bir sevgili olmanız gerekir. Size güvenmesi uzun zaman alabilir ve güveni saniyeler içinde olmadık bir konu yüzünden tuzla buz olabilir. Tüm bunları bir kadının psikoloji ne yazık ki kaldıramaz ve ilişkinin sonunda yıpranmış bir bayan ve hiçbir şey umurun da olmayan bir ikizler burcu erkeği kalır.

İkizler erkekleri size güvenmek adına sizi birçok teste tabi tutabilirler. Siz bunun farkına bile varamadan ikizler burcu kararını verir ve kesin hükmü kafasında hazırdır. Tüm bu aşamalar gerçekleşirken siz yıpransanız dahi çokta umurun da olmaz. Son derece gaddar olan burç erkekleri ile başa çıkmak oldukça zordur.

Tüm güveni sağlasanız dahi içinde ki şüphe daima kalır ve sizi sürekli eleştiren sözleri sürekli ilişkinize gölge yapar. Ayrıca sizin güven adına gösterdiğiniz hassasiyetin zerresini size göstermez. Şöyle ki siz istemediğiniz halde o davranışları adeta sizin inadınıza gözünüzün içine soka soka yapar. Tüm bunlardan yorulup artık vazgeçtiğiniz anda da sizi güçsüzlükle suçlar. Tüm yaptıklarınıza verdiğiniz mücadelelere karşı cevabı sadece ”yapmasaydın” olur.

Tüm bunlara katlanmak istiyor ve kendinizi bu zorlukla mücadele edebilecek güçte hissediyor iseniz, ikizler erkeği ile bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki ilişkinin sonunda verdiğiniz emekler bir hiçte olabilir. Ancak mücadeleyi kazandığınız vakit artık ilişkinin tüm ipleri sizin elinize geçer ve ikizler burcu erkeğinin inat ve dik duruşu son bulur.

İkizler burcu erkeği zor mudur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git