İkizler Burcu Erkeği Zaafları

İkizler Burcu Erkeği Zaafları
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 466 kez okundu.

İkizler burcu erkeği zaafları nelerdir ? Yemeğe dahi tadına bakmadan evvel tuz atacak bir ön yargıya sahip olan ikizler burcu erkeği, duygusal anlamda daima geçişler yaşadığından oldukça alıngan bir yapıya sahiptir. İnsanların konuşmalarını hal ve tavırlarını kolaylıkla yanlış anlayıp yorumlayabilir ve de kafasında kusursuz kurgular kurup kendini inandırabilir. Bu denli alıngan ve kırılgan olmasına rağmen sessizliğini koruyup duygularını bastıracak bir karaktere de sahip değildir. Ne gözyaşını ne sinirini ne de korku ve şaşkınlığını net hatlara sahip olan yüzünde gizlice muhafaza etmesi mümkün değildir. Dış görünümü onun en büyük zaafları arasındadır. Görselliğe oldukça önem verdiğinden herhangi birisinin dış görünümü hakkında olumsuz yönde konuşması onun moralini ve motivasyonunu anında sıfıra düşürebilir.

Öyle ki uzun bir süre bunu kendine takıntı yapıp, insanlara ne düşündükleri ile ilgili sorular sorarak olumlu cevaplar almayı umup bu yönde kendini rahatlatmaya, psikolojik olarak telkin etmeye çalışır. Eğer bir ikizler burcu erkeğini memnun etmek istiyorsanız, ona övgü dolu cümleler kurmalı, ekarte etmek istiyorsanız da zaaflarına yönelik nokta atışı davranışlarda bulunmalısınız. Bu burcun erkeğinin bir diğer zaafı da el kol şakalarıdır. Sözle yapılan şakalardan daha sinir bozucudur bu onun için. Tiki yoktur fakat elle yapılan herhangi bir şakada istenmeyen tepkiler verebilir. Onun ağır laflarına maruz kalmak ve yerin dibine girmek istemiyorsanız siz siz olun bu zaafını fırsata çevirmeye çalışmayın deriz. Nitekim canınızı okuyabilir, sizi yaşadığınız hayattan soğutabilir. En tatlı zaafı ise duygusallığıdır. Mevzu bahis duygular olduğu zaman ikizler erkeği muhteşem bir teselli makinası, harika bir sırdaş, kötü gün dostu ve harikulade bir kardeş olur. Azıcık kıskançtır fakat zarar verecek boyutta değildir bu kıskançlığı. Huyuna gitmekte fayda vardır. Zaaflarını kullanarak canını sıkmaya kalkan olursa, ikizler burcu erkeğinden o kişinin çok çekeceği var demektir. İkizler erkekleri iyi ya da kötü yapılanı asla unutmaz karşılıksız da bırakmaz.

İkizler burcu erkeği zaafları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git