İkizler Burcu Erkeği Terk Edilirse Ne Yapar ?

İkizler Burcu Erkeği Terk Edilirse Ne Yapar ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 620 kez okundu.

İkizler burcu erkeği terk edilirse ne yapar ? Bilindiği gibi kendi isteklerini yaptırma doğrultusunda en ısrarcı burcumuz ikizlerdir. İsteği dışındaki olaylara da gereğinden fazla tepkiler gösterebilmeleri onların bu  inatçı kişiliğinden kaynaklanmaktadır. Her zaman ön planda olma eğilimleri vardır. İnsanların onların düşüncelerine çok fazla önem verdiğini düşünüp kendi egolarını okşamayı severler. Kendi istemleri dışında gerçekleşen olaylara karşı da tepkisiz kalmazlar. İstekleri doğrultusunda oluşan olaylarda ise her zaman için karşı taraftan bir girişimde bulunmalarını isterler. Yani bu durumu açmak gerekirse eğer, bir ikizler burcu erkeği terk edilirse bunun intikamını almak için yıllarca bile uğraşabilirler.

Terk edilme hususunda hatayı karşı taraf veya kendisi yapmış olsun her zaman için haklı olduğunu düşünür. Kindar davranmalarının temel sebebi de budur. Tepkilerini hiç bir zaman kendini törpülemeden dile getirirler. Kırıcı davranışları onları geri dönüşü olmayan yollara sürükler kimi zaman.

İkizler erkekleri neredeyse sinirlerine en az hakim olabilen burçtur ve bu durum hayatları boyunca onlara kaybettiriyor. Terk edilen ikizler de bu durumda intikam peşine düşüp karşısındaki kişiyi yaşanılan tüm anılara pişman ettirmeyi başarıyor. Kısacası bay mükemmel burcumuz ikizler, terk edilince çekilmez bir hal alıyor.

Terk edilmeyi kendi egolarına kabullendiremediklerinden ikizler burcu erkeğimiz plan işine girişerek bu kez de kendisinin terk etmesini istiyor. Ancak her zaman için durum istenilen şekilde işlemiyor bu durumda daha çok gözü dönen ikizler, ayrılmak zorunda kaldığı kişinin kendisini en kötü durumda hissetmesi için elinden geleni ardına koymuyor. Gözü dönmüş bir şekilde davranmayı sürdürüyor aslında.

Terk edilmeyi kendisi için kabullenemeyen ikizler erkeği, bu sebeple asla terk edildiğinden bahsetmeyip aslında terk ettiği konusunda vurgular yapıyor. Yani ikizler için ayrılık tamamen insanlara ve kendine karşı gösteri yapma olayına dönüşüyor.

Terk edilen ikizler burcunun geri dönmesiyle alakalı henüz öyle bir mucizeye ulaşılmadığını belirtmek isteriz. Terk edilen her insan gibi hüzne kapılmak da onlara göre değildir. Bir affettirme, ortada bir hata varsa onu ortadan kaldırma olayı da bir ikizlere göre değildir. Romantik durumlar sergileyerek elindekini kaybetmeme için uğraşmak da ikizlerin yanından bile geçmez. Bu durumu yaşayan neredeyse her ikizler erkeği pişman ettirme metodunu kullanır ancak bu durum bazı kızlar için geçerli değildir. İkizler erkeği değişmediği ve karşısındaki insanın da değerli olduğunu hissettirmediği sürece terk edilen taraf olmaya mahkumdur. Üzgünüz ikizler beyleri, ancak dünya üzerindeki en mükemmel kesim siz değilsiniz.

İkizler burcu erkeği terk edilirse ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git