İkizler Burcu Erkeği Sevgilisinin Nasıl Davranmasını İster?

İkizler Burcu Erkeği Sevgilisinin Nasıl Davranmasını İster?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 294 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevgilisinin nasıl davranmasını ister ? Bazen burçlar kişi hakkında bilgi almamıza yardımcı olur. İkizler burcu erkeği; sürekli değişen fikirleri, sanki bir beden de iki farklı kişilik var gibidirler. Çok ince ruhlu ve güzel konuşmaları vardır. Bir ortamda dikkatini üzerine çekmeyi  severler  kibar ve duruşu ile gözleri üzerine çekmeyi  de başarırlar. İkizler erkekleri her şeyin mükemmel olması için çaba gösterirler ve karşısındaki kişiden de aynı özveride olmasını ister. Her konuyu ince ayrıntısına kadar inceler ve titiz davranmaya özen gösterirler. Ona yaklaşırken emin adımlar ile gitmelisiniz çünkü ikizler burcu erkeğinden hiç bir şey kaçmaz. Bu da her şeye mükemmel baktıkları için ayrıntılar önemlidir. Kendisine önem verilmesinden ve hislerine karşı saygılı olunmasından hoşlanır.

İkizler burcuyla birlikteyseniz bencil olmaktan vazgeçmelisiniz çünkü en nefret ettiği özellik karşındakinin bencil oluşudur. Sevdikleri için yapamayacağı şey yoktur. Çıkarsız, elinden gelenin fazlasını yapar ama içine kişi ile ilgili küçük bir şüphe düşerse kendini geriye çeker. İkizler erkeği duygularını belli etmemeye çalışır içinde yaşamak onun için doğru olandır. İçinden çok şey geçer kafasında planlar ama bunu karşısındakine sunamaz bunun için belli bir zamana ihtiyacı vardır. İkizler burcu erkeğini etkilemek için büyük şeylere gerek yok güzel bir ortam hazırlayıp, yemek eşiliğinde sohbet etmek bile onun için çok değerlidir. Sevgilisinin şık olmasını ister ama içten içe onu kıskanır ama bunu dillendirmez. Zamanla bağlanır ve bağlandığında küçük bir tartışmada bile onun gidebileceği ihtimali onu korkutuyorsa tebrikler başarmışsınız çünkü ikizler erkeği bağlandığında kopmayı göze alamaz.Çünkü onlar için zor ihtimaldir. Çok çabuk sıkıldıkları için ilişkileri uzun sürmez ama biri onu gerçekten etkilediyse sağlam adımlar ile onu hayatında hep görmek için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Biraz sabırlı olun bayanlar zafer sonunda sizin 🙂

İkizler burcu erkeği sevgilisinin nasıl davranmasını ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git