İkizler Burcu Erkeği Sevgilisine Sadık Mı?

İkizler Burcu Erkeği Sevgilisine Sadık Mı?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 263 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevgilisine sadık mı ? Sadık olmak kişinin maalesef sadece burcuna has bir özellik değil. Bir insanın sadık olup olmayacağını belirleyen birçok özellik var. Mesela kişi nasıl bir ailede yetişti? Arkadaş çevresi nasıldı? Ya da bundan daha önceki ilişkileri nasıl olmuştu? Bunların hepsi kişinin sadık olup olmayacağını belirleyen özellikler. Mesela genel olarak bakıldığında bir çocuk eğer babasının aldattığını görürse bunu normal karşılayabilir. Bunun dışında çevresindeki arkadaşlarında böyle bir şey varsa da bu onu etkileyebilir. Ya da daha önceki ilişkisinde eğer aldatıldıysa kendi kendine kadınlardan intikam almak isteyip böyle bir yola da başvurabilir. Bunlar tamamen kişinin karakteri ile ilgili.

Burcu ile ilgiliyse tabi ki de bir miktar bu da etkiler. Mesela bazı burçların erkekleri genel olarak çapkın olurlar. İkizler erkekleri ise bu konuda eşlerini mutlu ediyorlar. Çünkü genellerine baktığımızda aldatmaya pek meyilli insanlar değiller. Çünkü bu burcun erkekleri genel olarak, özverili ve bir işe giriştiklerinde başarılı olmak isteyen erkekler. Haliyle de bir kadınla sevgili olduklarında da ilişkilerinde başarısız olmak istemezler. Tabi bunun için de belli başlı bazı kriterler var. Mesela bu burcun erkeklerinin birini beğenmesi ve sevgili olması zordur. Haliyle de biriyle sevgili olmak için karşı tarafın biraz çaba göstermesi gerekir. Eğer ikizler burcu erkeği sizin onu gerçekten sevdiğinize inanırsa size oldukça sadık olacaktır. Onların kafalarında onları seven kadını incitmek yoktur. Fakat siz onunla ciddi değilseniz o da sizi ciddiye almayacaktır. İkizler erkeği sadece sevgilisine değil ailesine, arkadaşlarına, işine de sadık bir burçtur. Bu sebeple eğer ikizler burcu bir sevgiliniz varsa içinizin rahat olmasını öneririm. Tabi aralarında istisnalar olacaktır fakat genele baktığımızda oldukça sadıktırlar.

İkizler burcu erkeği sevgilisine sadık mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git