İkizler Burcu Erkeği Sevgilisine Nasıl Davranır ?

İkizler Burcu Erkeği Sevgilisine Nasıl Davranır ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 365 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevgilisine nasıl davranır? Eğer ikizler burcu erkeğinin sevgilisine nasıl davrandığını merak ediyorsanız bu yazımızı kesinlikle okumalısınız. İkizler burcu erkeği partnerine çok farklı duygular yaşatabilir. Çünkü ikizler erkeği çift karakterlidir. Gün içerisinde birden fazla karaktere bürünebilir. Bu aslında bağlanma problemi olan ve bir ilişkiden çok çabuk sıkılan bayanlar için iyi bir durumdur. Bir sabah kalktığınızda çok farklı bir insan ile karşılaşabilirsiniz. Değişken olan bu tavırlarının olumsuz olduğu kadar bazen de belirttiğimiz gibi olumlu yönleri de vardır. Bu ikizler erkeğinin partnerine bağlıdır. İkizler erkekleri çok eğlencelidir. Partnerine de çok mutlu ve eğlenceli bir zaman geçirtebilir. Onunla türlü çılgınlıklar yapabilirsiniz. İkizler erkeği partnerinin sıkılmasına asla izin vermez. Bu onun yapısında vardır.

Kendisi kadar partnerinin de mutluluğuna önem verir. İkizleri erkeği ile bir randevunuz var ise ondan kesin gelmesini ya da zamanında gelmesini beklemeyin. Sorumluluk hastalığı vardır diyebiliriz. Sorumluluk onlar için çok zor bir davranıştır. Her kadın sorumluluklarının bilincinde bir erkekle olmak ister. Ama ikizler burcu erkeği sevgilisini ne kadar çok sevse de zamanında bir işi asla yapamaz. Birçok olumsuz yönü olması sevgilisine kötü davranacağı anlamına gelmez. Aslında ne kadar olumsuz yönü olursa olsun eğer konu sevdiği kişi ise onun için her şeyi yapar. Sevgilisine elinden gelen bütün yardımı yapar. Onun mutluluğu için çabalar. Mutfak da çok iyi bir yardımcıdır. Eğer bir ikizler burcu erkeği ile birlikte iseniz çıldırmaya hazır olmalısınız. Bir bakarsınız çok anlayışlı bir de bakarsınız ki kendinden başkasını düşünmez. Bu denge değişimi de sizi bazen delirtebilir. Çok sosyal birisidir. Bu yüzden onun arkadaşlarına sakın karışmayın. Bu aranızda problem yaşamanıza sebep olabilir. Onun hayatına müdahale etmez iseniz sizi prensesler gibi yaşatabilir. Sadece onu sıkmayın ve kurallar koymayın. O zaman ne kadar harika bir insana dönüştüğünü görürsünüz.

İkizler burcu erkeği sevgilisine nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git