İkizler Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne İster ?

İkizler Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne İster ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 307 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevgilisinden ne ister ? Hem sosyal hayatında hem de iş hayatında beklentileri üst düzeyde olan ikizler burcu erkeği, hava grubunun seçkin üyelerinden biri olup karakteristik yapısındaki değişimlerle bu grup insanı olduğunu birebir kanıtlar niteliktedir. Dışarıdan bakınca muazzam bir görünüme sahip olup, sorunsuz bir yaşantı sürdürdüğü algısı oluştursa da aslında içsel olarak daimi bir kaosun içerisindedir. İliklerine kadar ben duygusuna sahip olup, kendini bile kendisine rakip görüp yarışa tabi tutar. Her başarılı işin ardında bir ikizler burcu erkeğiyle karşılaşmanız mümkündür. Öyle ki bu hırslı yapısıyla birçok başarılı işe imza atar ve çevresi tarafından da övgüyle anılır. İkizler erkeği yalnızca sosyal ve iş yaşamında değil özel yaşamında da aynı kararlılığı sergiler. Onunla yaşaması nedenli zor olsa da gönlünü birine kaptırdıysa eğer onu elde etmeye çalışır ve sonsuz bir birliktelik vaat eder. Sevgilisi ya da eşi tarafından değişken ruh hali doğrultusunda bir takım istek ve arzuları karşılandığı takdirde onun birlikteliğine verdiği özen ve verimi de maksimum seviyede olur.

Bir ikizler burcu erkeğinin sevgilisinden beklentilerini o anki dürtüleri belirler. Bunun için birlikte olduğu kişinin iyi bir analiz yeteneğine sahip olması son derece önemlidir. Ancak genel olarak sıralayacak olursak ikizler burcu erkeğinin beklentileri şunlardan ibarettir diyebiliriz. İkizler erkekleri dış görünümünde özen ister.  Sevgilisi, nerede nasıl giyineceğini çok iyi bilmeli daima güzel ve zarif görünmelidir. Görgü kurallarına uymalıdır. Yemek yemesinden tutunda yürüyüşüne kadar sevgilisinin her hali iyi olmalıdır. Başarılarını takdir etmelidir İkizler burcu erkeği sevgilisinden başarılarının övgüyle karşılanmasını ve ne kadar becerikli, çalışkan bir erkek olduğunun dile getirilmesini bekler. Gösterişli sürprizler bekler. Manevi değeri olan sürprizlere hayır demez fakat bu konudaki beklentisi daha çok gösterişli olanlardan yanadır. Onun sürprizlerinizle mutlu olmasını bekliyorsanız pahalı ve şaşaalı hediyelere yönelmeniz doğru bir seçenek olacaktır.

İkizler burcu erkeği sevgilisinden ne ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git