İkizler Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne Bekler?

İkizler Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne Bekler?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 299 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevgilisinden ne bekler ? Sembolü Zodyak olan ikizler burcu, takım yıldızlarının etkisinde kalmış olup değişken karakter yapısı, günlük ruh hali ile hava grubunda oluşunu sonuna kadar yaşatan ve yansıtan bir burçtur. Son derece zeki ve mantıklı olan ikizler erkeği, yeri geldi mi oldukça hırslı ve girişken yeri geldiğinde de meraksız, içe kapanık ve boş vermiş bir tavır içine girebilir. Onun ruh halinin ne zaman ne olacağını kestirmek atomu parçalamak kadar zordur diyebiliriz. İkizler burcu erkeği, bu burçta yer alan kadını gibi yaşamın her alanında oldukça takıntılıdır. Yemek seçimi olsun, kıyafet alışverişi olsun veya da arkadaş ilişkilerinde en ufak pürüzü dahi kafasında büyütebilir. Ancak dışarıya bunu yansıtmamaya özen gösterir, üzüntüsünü ve takıntılarını ustalıkla saklar. Aile ilişkilerinde ve dostluk ilişkilerinde de problemlerden kendini soyutlar ve çatışmaya girmekten hoşlanmaz. Oldukça duygusaldır fakat bu duygusallığını daha çok mantık çerçevesinde yaşar. Her olmadık durumda enerjisini düşürmez, bunalıma girip kendini günlük yaşamdan soyutlamaz.

Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurulursa ikizler burcu erkeğinin sevgilisinden beklentisini kavramak biraz zor gibi görünse de bu burç erkeğini elde tutmanın en iyi yolu, onun tavırları ve hissettiklerine göre harekete geçmek gerektiğidir. Öyle ki bu burç erkeği ilişkisinde uyumdan yanadır. Birlikte olduğu insan onu her yönü ile kabul etmeli ve de ona uyum sağlamalıdır. Nedenli dile getiriyor olmasa da sevgilisinden beklentisi ufak seyahat planları, küçük sürprizler ve ekstrem aktivitelere katılımdır. İkizler erkekleri kalabalık akraba ziyaretlerinden, düğün ve nişan organizasyonlarından pek hoşlanmaz. Kalabalık denilince beklentisi daha çok eğlence mekânlarından yanadır. Sevecen ve girişken bir yapıya sahip olan ikizler erkeği, birlikteliğinden hoşgörü ve sadakat bekler. Sevgilisi onu her hali ile kabul etmeli, daima övgülerle şımartmalıdır. Karşılığında da partnerini maddi manevi her anlamda memnun edebilmek için elinden geleni yapar. İkizler burcu erkeğiyle yaşanılan ilişkide doğru bir yönetim süreci izlenirse bu ilişki tamamen ayrıcalığa dönüşebilir. Maksimum bir saadet için tek yapılması gereken onu iyi analiz ederek beklentilerine cevap verilmesidir.

İkizler burcu erkeği sevgilisinden ne bekler ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git