İkizler Burcu Erkeği Severse Ne Yapar?

İkizler Burcu Erkeği Severse Ne Yapar?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.310 kez okundu.

İkizler burcu erkeği severse ne yapar ? Bu burç erkeği ilişkilerinde sıcaklık ve yakınlık arar. Her ne kadar anlaşılması zor olsa da ilişkilerinde mükemmele yakındır. Ayrıca sevdiğine hoş bir birliktelik sunacaktır. Kıvrak zekaları ve önsezileri sayesinde birlikte olduğu kadının duygularını hisseder ve ona kadınlığını hissettirir. Hareketli ve canlı yapıda olan ikizler erkeği, sevdiğini çok kıskanır. Umursamaz, gözü dışarıda gibi gözükmesine, rol yapmasına rağmen sevgilisi onun bu tavırlarını çok rahat anlar. İkizler burcu çift karakterli yapıda olup, anlaşılması zor tiplerdir.

İkizler burcu erkeği ile uzun ilişki kurabilen bayan pek nadirdir. İkizler erkeği, gerçek aşkı arayıp, emin olana kadar elindeki fırsatı çoğu kez kaçırmaktadır. Üstün espri yeteneği, kıvrak zekası, ikna kabiliyeti ve güçlü iletişim özellikleri ile karşısındakini kolayca etkileyebilir. Eğer birden fazla kadınla birlikteyse, onun bu çapkın davranışı gerçek aşkı aradığını gösterir. İkizler erkekleri sevdiğinde ve gerçek aşkı bulduğunda ise fırsat kaybetmeden evlenmek isteyecektir. Tutkularını paylaşmasını bilen kadın, ikizler erkeğini kolayca elinde tutabilir.

İkizler burcu erkeği ayrıca hareketliliği ve canlılığı sever. Aşk hayatında ve cinsel yaşamında da bunu ister. Karşısındaki kadın ona uyum sağlarsa, kadını için yapmayacağı şey olmaz. Her daim sürprizlerle dolu olan İkizler erkeğinin, sevdiğine nerede, ne zaman bir hoşluk yapacağı da belli olmaz. Öte yandan çift karakterli yapısı ile sevdiği ne zaman, ne tepki vereceğini kestirmekte zorlanabilir. Eğer İkizler erkeği çok severse sevdiğine sadık kalacağı gibi aşk hayatında da sıcak olacaktır. Hareketli yapısı aşk hayatında da her daim romantizme yer vermesini sağlayacaktır. Kadınını çok sevdiğinde, aşık olduğunda ve duygularından emin olduğunda ise ikizler erkeği ilişkisine daima özen gösterecektir. Evlenme kararı ve teklifi de sürpriz şekilde olacaktır.

İkizler burcu erkeği severse ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git