İkizler Burcu Erkeği Severse Nasıl Davranır?

İkizler Burcu Erkeği Severse Nasıl Davranır?
29 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 868 kez okundu.

İkizler burcu erkeği severse nasıl davranır? Bu burç erkeği zor seven ama sevince de mükemmel bir aşığa dönüşen bir erkektir. Etrafı her zaman kadınlarla çevrilidir ve çapkınlığı ile bilinir. Bu çapkınlık ise, gerçekten seveceği birini bulduğu anda son bulur. Çünkü aşkı bulduğu anda tüm diğer kadınlar onun için anlamsız kalır. Sevdiği kadına karşı çok açık olur ve aşkını söylemekten utanmayan bir tavır takınır. Onu jestler ve sürprizler ile sürekli şımartır. Birlikte vakit geçirebilmeleri için özel fırsatlar yaratır. Sevdiği kadına iltifatlar etmekten çekinmez. Ayrıca ikizler burcu erkeği, sevgisini ve sevdiği kişiyi tüm çevresine adeta tüm dünyaya duyurmak ister. Bu nedenle sevdiği kadını sık sık arkadaşları ve yakınlarının olduğu ortamlara götürür

İkizler erkeği sevgilisinin de bu ortamlarda kabul görmesi ve kendini yakında hissetmesi için elinden geleni yapar. Öte yandan tüm bu avantajların yanında, ikizler burcu erkeğinin sevdiği kadından beklentileri de çok fazladır. Her şeyden önce sonuna dek dürüstlük ister. Buna rağmen kendisi zaman zaman yalanlar da söyleyebilir ancak bunlar pembe yalanlar olduğu için bunları önemsemez. Sevdiği kadını öz bakımı yüksek ve her zaman bakımlı görmeyi ister. Kendisi de onun yanında her zaman bakımlı ve özenli davranır. Bu kadının kendi yaşamında kendine güvenli ve ne istediğini bilen biri olmasını ister. Entelektüel sohbetlerden hoşlanır ve bu sohbetleri sevdiği ile de yapmayı arzular. İkizler erkekleri sevseler de sonuna kadar eleştireldir. Sevgisi gözlerini kör etmez ve her zaman durumu gerçekçi bir şekilde değerlendirir. Sonunda büyük kavgalar olsa bile, hissettiği ve düşündüğünü sonuna dek söyler. Karşısındaki sevgilisinden de aynısını bekler. Kavga etmeyi sorun etmez. Önemli olan ilişkisi için sonrasında nasıl toparlanabileceğini bilmektir. Kısacası ikizler erkeği mükemmel bir aşıktır denilebilir.

İkizler burcu erkeği severse nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git