İkizler Burcu Erkeği Sevdiğini Belli Eder Mi?

İkizler Burcu Erkeği Sevdiğini Belli Eder Mi?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 294 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevdiğini belli eder mi ? Son derece anlaşılması zor olan bu burcun erkeğinin ne sevdiği ne sevmediği bellidir. İkizler burcu erkeğinin yapısı gereği çok karmaşık oluşu sevgi aşamasında da son derece karmaşıklaşır. Sevip sevmediğini anlamak son derece zordur ve anlamak adına çaba göstermeniz şarttır.

İkizler burcu erkeği genel olarak sevgisini belli etmese de bazı küçük ipuçları vererek bir nevi kendini ele verir. Bu nokta da son derece dikkatli davranmalı ve hareketlerini iyi gözlemlemelisiniz.

İkizler erkeği sevdiği zaman ilk olarak küçük kaçamak bakışlar atar. Bir ortamda, karşı masada yahut yoldan geçerken attığı küçük bakışlar bir nevi sevgisini belli etme biçimidir. Bunun yanı sıra yanınızda sessizleşiyor ve sürekli sizinle uğraşıyor ise bilin ki bu sevginin en saf halinin belirtisidir.

İkizler erkekleri ile bir ilişki içinde iseniz bu noktada daha farklı biçimlerde sevdiğini belli eder. Sizin tam da sevmediğini düşündüğünüz nokta da sevgisini ufak bir söz yahut bir hareketle belli edebilir. Ancak ikizler burcu erkeği sevgisini en net kıskançlığı ile belli eder. Sizi her şeyden kıskanmaya başladı ise, sürekli üzerinize titriyor ve ileri derece de kıskançlık gösteriyor ise bu bir bakıma sevdiğinin belirtisidir.

Her ne kadar sevdiğini belli etmediği söylense de bu burcun erkeği sevgini farklı şekillerde gösterir. Karşınıza çıkıp ”seni seviyorum” diyemese de akşam dinlediği bir şarkıda size odaklanır yahut bir olayda sizi korumak adına çaba sarf eder. Tüm bunlar da birer sevgi belirtisi değil de nedir? Bu konularda son derece cesaretsiz olan ikizler burcu erkeğinin sevgisini belli etmesi adına siz çaba sarf etmeli ve söylemediği duyguları söylemesini sağlamalısınız. Sizin desteğiniz ile sevgisini bir şekilde belli edecektir.

İkizler burcu erkeği sevdiğini belli eder mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git