İkizler Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi?

İkizler Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 494 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevdiğinden vazgeçer mi ? Oldukça zeki olduklarını söyleyerek başlayabiliriz. Bu bakımdan ilişkiler konusunda iyidir. Onun ne hissettiğini ne istediğini hemen anlamak zordur. Hiçbir zaman içinden gerçekten geçenleri görmezsiniz. Bu da zor bir karakter olduğunu göstermektedir. Bazı durumlarda kolay sinirlenen ikizler erkeği bazen de olduğundan rahat davrana bilmektedir. O yüzden nerede nasıl davranacağı konusunda önceden bilgi sahibi olmak mümkün olmaya bilir. İkizler burcu erkeği kıpır kıpır yanı tarafının haricinde içine kapanık ve bir o kadar duygusal bir erkek haline de bürüne bilir. Bu özelliğini çok fazla kişi bilmez. Yakın çevresi haricinde içini açmayı sevmez. Bu erkekler sevgiye, değere ve sadakata önem verir.

Sevdiği insanın davranışları, konuşmaları ve toplum içerisinde ki hareketleri ikizler erkekleri için önemli bir konudur. Yanlış yapıldığında ve istenmeyen davranışlarda sürekli bulunulduğunda vazgeçer. Çünkü onun için devamlılığı olan sorunlar ileri de çok büyük problemlere yol açacaktır. Sevdiği insana karşı sabırlıdır. Fakat sabrının tükendiği noktalarda kırıcı olma olasılığı da çok yüksektir. Onun için net değildir, kararsızdır denilir ancak aslında nettir. Ne istediğini bilir. Sadece istekleri dönem dönem değişim göstermektedir.

Bu yüzden sevdiği insan ile ilgili düşünceleri de zaman zaman değişe bilmektedir. Değişen bu düşünceler aklında sürekli soru işareti olarak durmaktadır. İkizler burcu erkeği belirsizliğin verdiği huzursuzluktan çok fazla etkilenirler. Bu yüzden kestirip atmak onlar için daha kolaydır ve sorunsuzdur. Bu yüzden bu burç erkekleri sevdiğinden vazgeçebilir. Çünkü onlar için sevgi kutsaldır ve sorunsuz olmalıdır. Üzerinde leke olmamalıdır. Ufacık bir leke onu vazgeçme noktasına dahi getirebilmektedir. İstedikleri ve aradıkları kendi kurallarına uyan ve kendi davranışları ile bütünleşe bilecek bir kişidir. Bu şekilde bir ilişkiye sahip olurlar ise sabırları da daha uzun süreli olur.

İkizler burcu erkeği sevdiğinden vazgeçer mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git