İkizler Burcu Erkeği Sevdiği Kızda Neler Arar ?

İkizler Burcu Erkeği Sevdiği Kızda Neler Arar ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 243 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevdiği kızda neler arar ? Elbette hepimiz sevdiğimiz insanda bir şeyler arıyoruz. Bu yeri geliyor ciddiyet oluyor, yeri geliyor sevgi saygı oluyor. Bazen bize iyi bir gelecek verebileceğini düşündüğümüz için biriyle beraber oluyoruz. Bazen de her şeyi karşımıza alacak kadar çok sevdiğimiz biriyle beraber oluyoruz. Sonuç olarak hepimizin ilişkiden bir beklentisi oluyor. Haliyle bu da ilişkimizin gidişatını belirliyor. Aslında ben her zaman kişinin kendine güvenmesine, beklentiyi önce kendinde oluşturması gerektiğine inananlardanım. Mesela bana göre bir kadın asla eşinin konumuna güvenmemeli. Aksine hep ayakları üzerinde durabilmeli. Erkekler için de bu emin olun böyle. Onlar da kendine güvenen kızları, çalışan başaran kadınları daha çok beğeniyor ve seviyorlar. Çünkü o kadınlar onlara daha güçlü ve çekici geliyor. Bu sebeple de onlarla olmayı daha çok istiyorlar.

İkizler burcu erkeğine gelince, ikizler erkekleri zeki ve pratik oldukları için karşılarında da zeki, pratik, başarılı ve çalışkan bir kadın görmek istiyorlar. Onlarla olmak için ilk olarak kendinizi onun seviyesine çekebilmeniz gerekiyor. Mesela yanlarında taşıyabildikleri kadınlara hayranlık duyuyorlar. Bunun dışında renkli kişiliğiyle dikkat çeken ikizler burcu erkeği partner olarak da bu tarz kadınlardan hoşlanıyor. Onlar için sürekli yeni fikirlerle gelen, kıpır kıpır olan, kafa yapısı da rengarenk olan bir kadınla olmak gayet mutluluk verici bir şey oluyor. Mesela son anda arayıp hadi bugün sinemaya gidiyoruz demeniz bile onun için gayet mutluluk verici bir durum. Bunun dışında her erkek ve kadında olduğu gibi ikizler erkeği de bir ilişkide sadakat arayanlardan. Onlar için de ilişkinin en önemli kuralları sevgi, saygı, güven ve ilgidir. Bu sebeple ikizler burcu erkeği bu özellikteki kadınlarla olmak isterler.

İkizler burcu erkeği sevdiği kızda neler arar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git