İkizler Burcu Erkeği Sevdiği Kadına Nasıl Davranır ?

İkizler Burcu Erkeği Sevdiği Kadına Nasıl Davranır ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır ? Bu burçlar arasında neredeyse en zor anlaşılan burçlardan birisidir. Sürekli değişen fikirleriyle onlarla baş etmek oldukça zordur. Özgürlüğüne son derece düşkündürler ve ilişkilerinde ciddi beraberliklerden kaçınmaya çalışırlar. Zor ve kolay kadınlardan hoşlanmazlar. Onlar için ikisinin dengesini bulmanız gerekecektir. Yeri geldiğinin de çok duysak yeri geldiğin de ise umursamaz davranabilirsiniz. Bu değişik tavırlarınız nedense onların daha da dikkatini çekecektir.

İkizler burcu erkeği severse çok romantik olacaktır. Sürprizler yapmaktan, hediyeler almaktan ve sizi gezdirmekten zevk alacaktır. Tabi sizin de bu durumlar çok hoşunuza gidecek ve kendinizi bir anda bulutlarda geziyor gibi göreceksinizdir. Karşısınız da kurduğu cümlelerde sizi o kadar derinden etkiler ki, söylediği her sözü kemiklerinize varıncaya kadar hissetmenizi sağlar. Eğer ki karşınızda sizi sadece tavlamak için duran ikizler erkeği varsa bu durumu anlamanız oldukça zordur. Çünkü ikizler burcu bu durumlarda oldukça profesyoneldir diyebiliriz. Fakat tüm aşamaları atlattınız ve artık flört evresinden sevgililik evresine geçtiyseniz bence derin bir nefes alabilirsiniz.

Neden diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çünkü sizi flört evresinde o kadar çok sınava sokmuştur ki siz bunları hiç görmemişsinizdir bile. Ama artık sevgili olmak istemişse siz bütün aşamaları onun güzünde geçmişsiniz demektir. Peki bu ne demek oluyor biliyor musunuz? Artık sizinle güzel bir ilişki yaşamak istiyor demek oluyor sevgili arkadaşlarım. Ama ilişkisinde duyguları pek belli etmeyi sevmez bu burç erkekleri. Bu yüzden biraz zor günler sizi bekleyebilir ama hemen pes etmemenizi öneririm. Aslında ikizler erkekleri oldukça kıskançtırlar ve sizi gizliden seyretmeyi tercih ederler. Hep takibi altındasınızdır. Ama kalbini çaldığınız an size bütün hazinesini açarlar ve sonsuza dek anahtarını yalnızca size teslim ederler…

İkizler burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git