İkizler Burcu Erkeği Sevdi Mi Tam Sever Mi ?

İkizler Burcu Erkeği Sevdi Mi Tam Sever Mi ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 342 kez okundu.

İkizler burcu erkeği sevdi mi tam sever mi ? Bir insan için herhalde en güzeli onu sevdi mi tam sevecek, her koşulda, hastalıkta, sağlıkta onun yanında olacak bir eş bulmaktır. Çünkü hayatımız boyunca böyle birini bulmak isteriz. Böyle biri hem bize güven verir, hem de her koşulda güçlü durabilmemizi sağlar. İlişkilerimizde hep böyle birini ararız. İkizler burcu erkeği seçici bir burçtur. Sevgilileri olur, fakat gerçekten sevip aşık olduğu kişi sayısı çok azdır. Onu kendinize aşık etmeniz için ciddi uğraşlar vermeniz gerekir. Onunla iyi bir çift olabilmeniz için gerçek anlamda çabalamalı, bunun için büyük emekler harcamanız gerekir.

Aslında tüm ilişkiler için de böyle değil midir? Emek olmadan yemek olur mu ? Hiç uğraşmadan istediğiniz düzeyde bir ilişkiye sahip olabilir misiniz? Tabi ki de hayır. Eğer iyi bir ilişkiye sahip olmak istiyorsak çabalamamız gerekir. Karşıdaki anlamamız, güven duymamız, destek olmamız gerekir. Yoksa çift olmanın ne önemi vardır ki? İkizler erkeği de sizin bu çabanızı görünce elbette buna karşılık verecektir. Eğer ikizler erkekleri sizi seviyorsa, eğer size cidden aşıksa, sizin için her şeyi göze alır. Onun hayatının en önemli parçası haline gelirsiniz, onun kıymetlisi olursunuz. Sizin elinize çöp batar diye yürekleri yarılır. Korurlar, kollarlar ve çok güzel severler. Bu sebeple de ikizler burcu bir erkeğe kendinizi sevdirdiğiniz takdirde çok güzel bir ilişkiniz olacaktır. Aradığınız aşkı onlarda bulmanız mümkün. Tabi az önce de dediğim gibi bunun için gerçek manada uğraşmak çabalamak gerekir. Bu burö erkeği sürekli ciddi ilişkiler yaşayan bir burç değil. Hayatlarında öylesine beraber oldukları ya da bağlanmadıkları ilişkilerin de olması mümkün. Eğer hayatında kalıcı olmak istiyorsanız onları kendinize gerçek manada bağlamanız gerek.

İkizler burcu erkeği sevdi mi tam sever mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git