İkizler Burcu Erkeği Romantik Mi ?

İkizler Burcu Erkeği Romantik Mi ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 283 kez okundu.

İkizler burcu erkeği romantik mi ? Aslında hepimizin beklediği ultra romantik, her şeyiyle içimizi eriten erkekler değil mi? Hangimiz dünyanın en romantik ortamlarında kendimizi özel hissetmeyiz? Hani filmlerde, dizilerde olur ya mumları gülleri eksik olmayan ambiyanslar işte tam da istediğimiz bunlardır değil mi?

Tabi bunu yapan erkek var, yapmayan erkek var. Aşırı derecede romantik olup bunları hazırlamaktan gerçekten hoşlanan erkekler de mevcut, arada yapan ama tam yapan da, hiç yapmayıp gereksiz gören de. Oysa ki sırf eşinin gönlünü hoş etmek için bile arada bu tarz şeyleri yapmalı bence insan. Sonuçta muhteşem bir şey olmak zorunda değil. Önemli olan partnerinin kendini özel hissetmesi değil mi?

İkizler burcu erkeği göreceli bir burç bu konuda. İkizler erkeği iki çeşit karaktere sahip oldukları için aralarında romantik olan da var olmayan da. Mesela benim uzun zamandır süren bir ilişkim var ve sevgilim ikizler burcu. İnanın bana ona göre çiçek almak Dünya’nın belki de en saçma şeylerinden. Yazık değil mi çiçeklere diyen bir insan. Fakat yine de bu konuda sırf benim için çabalayan bir erkek. Bundandır ki odamda dolaplarımın üstü çiçek dolu. Öyle çok romantik bir erkek olmamasına karşın yaptığı zaman süper şeyler yapabilme gibi bir yeteneğe sahip. Herhalde beni çok alıştırmak istemiyor.

Genel olarak ikizler erkekleri de bu konuda böyledir. Yapıları gereği kendilerini bir işe verdiklerinde aslında onu çok iyi becerirler fakat işte o işi istekle yapmaları oldukça güç olan bir durumdur. Haliyle de yaparlarsa tam yaparlar ama yapmayacaklarsa Dünya’yı önüne serseniz yapmazlar. Burada onu ikna etme işi ya da bu konuda romantik olmalarını sağlama işi size düşüyor maalesef.

İkizler burcu erkeği romantik mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git