İkizler Burcu Erkeği Pişman Olur Mu ?

İkizler Burcu Erkeği Pişman Olur Mu ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 697 kez okundu.

İkizler burcu erkeği pişman olur mu ? Bu burç erkeğinin net özellikleri, keskin çizgileri olmadığı için onu anlamak sizin için oldukça zor olacaktır. Duygu geçişlerini hızlı yaşayan karakteri onu anlamamanız için en net etkendir. Çünkü ikizler erkeği için mantığıyla, düşünceleriyle hareket etmek onun açısından oldukça önemlidir. Onlar için bir karar vermek oldukça zordur. Çünkü genel bir kararsızlık duygusu vardır. Her ne kadar alınan kararda ısrarcı olmak istense de tabi ki ikizler erkeğinde de geri dönüş payı olacaktır. Duyguları kararında ki pişmanlık süresini bir nebze etkileyebilir. Her insan tabi ki de verdiği karardan dönmek için önemli nedenler isteyecektir. Aslında şöyle düşünmek gerekir ki; ikizler burcu erkeğinin verdiği bu karar için pişman olma nedeni nedir? Eğer bu aşamada sorunun cevabında onunla hem fikir olacak olursanız bu sizin için avantaj sayılabilir. Biraz işe duyguları da katarak ikizler burcu erkeğini bu konuda etkilemek gerekir.

İkizler burcu erkeği için karşısında ki kişinin duyguları ve düşüncesi oldukça önemlidir. Çünkü o karşısındaki kişiyi önemseyen bir karaktere sahiptir. Sizin fikirlerinizi dinledikçe size hak verirse eğer, düşünüp verdiği kararda ki doğruluğu kontrol edecektir. Yapılan bu konuşma onun kararını tekrar gözden geçirip, düşünmesine neden olacaktır. Fakat bir konuşma olmadan ikizler erkeğinden, verdiği karardan pişman olmasını beklerseniz bunun sonu hüsran olabilir.

İkizler erkekleri düşünceleri ağır basan yapıya sahiptir. Onun duygularında etki etmeyecek bir olayın olmaması böylelikle onun kararında tekrar düşünmesini de gerektiren bir durum olmaması anlamına gelecektir doğal olarak. Elbette her insan verdiği karardan pişman olabilir ancak her bireyde olacağı gibi ikizler erkeğinin de kendi fikrinden pişman olması için kendine sebep sunulması ister. Hem bir birey olarak hem de bir ikizler burcu olarak pişman olunan bir konu varsa bunu dile getirmekte zorlanmamalıyız. Bazen verilen yanlış kararlar sizi doğru seçeneğe götürebilir.

İkizler burcu erkeği pişman olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git