İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri
26 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 731 kez okundu.

İkizler burcu erkeği özellikleri, fiziksel olarak çarpıcı özellikleri ile diğer burçlardan ayrılır. Dikkat çekici, uzun ve ince bir yüz yapısına sahiptir. Burun yapısı kemikliyken, dudakları dolgun ve elmacık kemikleri belirgindir. Genel olarak uzun boyludur ve metabolizması oldukça hızlı olduğu için zayıf vücut yapısına sahiptir. Onları omuzlarının hafif bir biçimde öne eğik olmasından tanıyabileceğiniz gibi, oldukça değişik tarzından da tanıyabilirsiniz. İkizler burcu erkeği, modayı yakından takip etmesine rağmen, hoşuna gideni ve gözüne güzel görüneni giymeyi tercih eder. Özellikle ayakkabılara karşı zaafları vardır.

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu denildiğinde herkesin gözünde ve aklında canlanan çift kişilik olmalıdır. Bu kişiliklerden ilki oldukça meraklı, zeki enerjik ve içi içine sığmayan çocuksu yapıda birisidir. Aklınıza gelen gelmeyen her konu ile ilgili az da olsa bir fikri vardır. Hiç alakası olmayan bir konudan bahsediliyor gibi görünse de konuşmaya başladığında onu susturamazsınız. Hitabeti hayli iyidir, konuşarak etkileyemeyeceği ve ikna edemeyeceği hiç kimse yoktur. İnandığı ve inanmadığı net olarak ortadadır. İçinden geldiği gibi davranır ve konuşur. Ancak bunlar genel geçer yargılar değildir. Yani ikizler erkeği size bugün böyle davranıyorken, yarın oldukça farklı davranabilir. Birinci kişilik böyleyken ikinci kişilik ise hayli içine kapanık, utangaç, tartışmacı ve tahmin bile edemeyeceğiniz kadar duygusaldır. Karşısındakini kırıp geçen, ne dediğini bilmeyen bir yapısı vardır. Düşüncesizdir ve insanları kırıp kırmamak onun için çok da mühim değildir. Onu şu an gördüğünüz yerde bir daha asla göremezsiniz. Sürekli yer değiştirir ve kimseye haber vermez. Arkasında oluşturduğu yıkımlara bir kez olsun dönüp bakmaz.

ikizler burcu erkeğinin özellikleri

İkizler Burcunu Anlamanın Yolları

Biraz kafanız karıştı değil mi? Ama böyledir ikizler hayli kafa karıştırıcı. Kurdukları dünyayı kısa sürede değiştirebilirler. Hatta her şeyi yok edip sıfırdan başlayabilirler, asla düşünmezler ve zor gelmez. Ancak bu kadar karmaşık yapısının altında ikizler erkeğinin hangi kişilikten yana olursa olsun değişmez özellikleri vardır. Örneğin, asla bir yere bağlayamazsınız ikizler erkeğini. Sürekli hareket halinde olmak ister, o daldan bu dala sürekli atlar. Son derece akıllı, kibar ve etkin bir konuşmacıdır. Pratik zekâ tanımlaması ikizler erkeği için birebirdir. İkizler erkeğini anlamak çok zordur. Çocuksu bir yapıda olduğunu söylemiştik. Belki de bu sebepledir ki çevresindeki insanlardan sürekli olarak ilgi görmek ister. İstediği ilgiyi vermediğinizde ise, arkasına bakmadan çekip gidecektir. İkizler burcu erkeği aklına bir şey koymayagörsün onu yapmadan rahat etmeyecektir. Her ne pahasına olursa olsun istediğini elde eder. Ancak ilginç olarak çabalamayı sevmez, çünkü çok çabalamasa da hayatın ona bir şeyler sunacağını düşünür.

İkizler Burcu Erkeğinin Belirgin Özellikleri

Tüm burçlar göz önüne alındığında elde tutması en zor olan burçtur ikizler. Sürekli aklı bir karış havadadır. Asla ikizler erkeği kafasını tek bir konu ile meşgul etmez, sürekli birden fazla şey düşünmekle meşguldür. Sosyal olarak hareketli bir yaşantısı olduğundan çevresi hayli kalabalıktır. Dostluk ve arkadaşlık onun için çok önemli kavramlardır. Özellikle ortam ve toplantıların vazgeçilmezi, neşe kaynağıdır. Espri yeteneği ve kıvrak zekâsı ona bu konuda fazlasıyla katkı sağlar. İkizler erkeği, yerleşik hayattan hiç hoşlanmaz. Bu sebeple ev düzeni ona her daim uzaktır.

İkizler burcu erkeği özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git