İkizler Burcu Erkeği Neyi Sevmez ?

İkizler Burcu Erkeği Neyi Sevmez ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 336 kez okundu.

İkizler burcu erkeği neyi sevmez ? Bu burç erkeği, liderlik özelliklerine özen göstermesiyle ve taviz vermemesiyle bilinmektedir. Bu burca sahip kadın ve erkekleri idare etmek oldukça zahmetlidir. İkizler burcu erkeğinin hoşlanmadığı şeylerin başında gücünün egale edilmesi gelmektedir. Yönetmeyi yönetilmekten daha çok severler ve üstünde baskı hissettiği andan o kişiden anında uzaklaşabilirler. Uzaklaştığı bir kimseyle yeniden iletişime geçmesi zor bir dönemdir. İkizler erkeği kendini daima özel hissetmek ister ve ilgi görmek ister. Kendi özgürlüğüne düşkün olan bu burç parterinin özgür olma isteğinden hoşlanmazlar, diğer hoşlanmadığı şey ise güvensizliktir. Onun gözünde sadakatinizi kaybetmişseniz işiniz çok zor demektir. İlişkisinde ve arkadaşlık ilişkilerinde yetkinin kendisinde olmasından haz alır lakin başkalarında yetki olması durumunda zehirli oklarını hazırda tutar. Gücü ve güçlüyü daima kıskanır.

İkizler burcu erkeği, genelde inatçı oluşuyla tanınmaktadır. İnatçı oluşu dolasıyla çevresindeki birçok kişiyi itmektedir. Aşk hayatında kendi gibi inatçı kimselerden uzak durmakta ve hoşlanmamaktadır. Kendi fikirlerini dikta etme konusunda ısrarcıdır lafının üstüne laf söylenmesi onu oldukça rahatsız eder. İkizler erkekleri, yalan ve riyadan haz etmez. Yalan konusu geçtiğinde bile sinirlerine hakim olamaz. Sinirlendiğinde onu sakinleştirecek insanlara ihtiyaç duyması onu yay burcu kadınına itmektedir. Sevgi azlığı ve ilgisizliğe tahammülü olmayan bu burcun ilacı deyim yerindeyse yay burcu kadınıdır. Onu hayatınıza almak istiyorsanız baştan tüm ipleri onun eline vermek istediğinin ispatı niteliğindedir.

Asla ve asla üstünlüğünü ve liderliğini kadınına bırakmazlar. Kendisi gizemli davranmak ister fakat gizemli davranan kişilerden hoşlanmaz. Bunun altında ise onun sadakat eksikliği yatmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git