İkizler Burcu Erkeği Neye Sinirlenir ?

İkizler Burcu Erkeği Neye Sinirlenir ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 286 kez okundu.

İkizler burcu erkeği neye sinirlenir ? Bu burç erkeği her zaman aklıyla hareket eden bir yapıya sahip olduğu için sinirlenmesi oldukça zordur. Fakat her insanın bir bam teli vardır derler ya tabi ki de bunlarında öyle anları vardır. Ama gelin önce bu burç erkeklerinin sinirlendiklerinde nasıl bir görünüşe sahip olduğunu konuşalım.

İkizler erkekleri sinirlendikleri zaman el kol hareketlerinde bir artış görülür ve bir sağa bir sola yürümeye başlarlar. Eğer olur da sinirli anında onu yatıştırmaya çalışırsanız, bildiğini daha da okumaya devam edeceklerdir.

Evet şimdi gelelim ikizler burcu erkeklerinin nelere sinirlendiği konusuna. Dilerseniz size bunları madde madde anlatacağım.

  • Onları sakın suçlamayın. Yoksa karşınızda deliye dönmüş bir ikizler erkeği ile karşılaşabilirsiniz.
  • Sakın ona ‘ihanet’ etmeyin. Bu kelimenin etrafından hatta kıyısından bile geçmemenizi öneririz.
  • Onu susturmaya çalışmayın. Sizi bir konuda bir şeyler anlatmaya başladı ve siz onu susturmaya mı çalıştınız? O zaman başınız büyük belada olabilir. Sinir teline basmışsınız geçmiş olsun.
  • Gezmesine karışmayın. İkizler burcu erkeği gezip tozmayı, yeni yerler keşfetmeyi oldukça severler. Zaten özgürlüklerine fazla düşkün olan bu burcu, en büyük hobilerinden olan gezme işlevinden sakın alıkoymayın.
  • Onu durdurmaya çalışmayın. Bir şeyler yapmak istiyor ve siz ona engel mi olmak istiyorsunuz. Bence siz biran önce kendinize engel olun. Çünkü o kafasında kurduysa onu yapacaktır ve olan size olacaktır.
  • Değerli bir eşyasını kaybetmek. Değerli olan bir telefon, tablet, anahtar veya saat her neyse kaybettiyse o an saman alevi gibi parlayan bir kişiyi karşınızda görebilirsiniz. Bence siz ona belli etmeden eşyasını bulmaya çalışın ve onu mutlu edin. Yoksa bütün gün boyunca kızgın bir suratla yaşamak zorunda kalabilirsiniz.         İkizler burcu erkeği neye sinirlenir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git