İkizler Burcu Erkeği Neleri Kıskanır ?

İkizler Burcu Erkeği Neleri Kıskanır ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 629 kez okundu.

İkizler burcu erkeği neleri kıskanır ? İkili ilişkiler denge üzerine kuruludur. Bir taraf terazinin dengesini bozarsa bir daha o ilişkinin dengeye oturması zor olur. Bu dengeyi sağlayan şey ise güven, aşk, sevgi ve saygıdır. Bunlardan biri olmazsa ilişki tepeden aşağı yuvarlanıyor demektir. Düzgün bir ilişki yürütmek istiyorsak bunlara dikkat etmemiz gerekir.

Fakat bunlara rağmen bazı durumlarda ilişkide pürüz çıkabilir. Bunlarda ilişkiyi yıpratabilir. Eğer bu durumlar kişilerin güvenini sarsacak şekilde ise ilişkinin yürümesi zor olur. Mesela bazen hayatımızda biri olur ve bu kişi bizim güvenimizi tamamen yıkmış olur. Bu durumlar bizim bir sonraki ilişkide de şüpheli olmamıza neden olabilir. Çeşitli kıskançlıklar yapabiliriz, hatta bunlar baskıya bile dönüşerek karşıdaki insanı bunaltabilir. Peki, ikizler burcu erkeğinin kıskançlık seviyesi nedir?

İkizler burcu erkeği ise genel olarak bakıldığında kendine özgüveni olan bir burç. İkizler erkeği gittiği yerde dikkat çeken , aklıyla mantığıyla hareket eden bir burçtur. Fakat buna rağmen içlerinde elbet kıskanç olanlar mevcuttur. Çünkü kıskançlık insanın yetişme tarzıyla da alakalı bir durum. Mesela muhafazakar bir kesimde yetişen erkek muhtemelen sizin etek giymenizi bile hoş karşılamaz. Erkek olan arkadaşlarınızı telefonunuzdan sildirebilir. Sakın  yanlış anlaşılmasın bunların örnekleri olduğu için söylüyorum. Fakat rahat bir ortamda yetişen bir erkek bunlara kızmayacaktır.

Bu durum biraz da öz güven ile alakalı. İkizler erkekleri kendine güvenen bir burç olduğu için benden daha iyisiyle olamaz diye düşünebilir. Eğer size de güveni varsa muhtemelen düşüncesi sizin kendinizi koruyup kollayabileceğiniz yönünde olacaktır.

Bu konu ile ilgili benim tavsiyem ise şu. Yanınızdaki erkek olmadan önce vardınız. Yanınızdaki erkek gitse de olacaksınız. En önemli olan sizin kendinize güvenmenizdir. Siz kendini bilen güvenen bireyler olursanız emin olun karşıdaki partneriniz de sizi kıskanmayacak, aksine çok güvenecektir.

İkizler burcu erkeği neleri kıskanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git